Przystojni aktorzy i piosenkarze mają swoje wierne fanki, które nie wyobrażają sobie, że mogłyby przegapić nową produkcję lub ploteczki w rubryce towarzyskiej dotyczącej życia prywatnego z udziałem ulubionego gwiazdora. Lata mijają, czas nie stoi przecież w miejscu. I co się dzieje z naszymi idolami? Okazuje się, że nie grywają już szalonych nastolatków, zbuntowanych młodzieńców, twardzieli i supermanów...

Z biegiem lat po prostu się starzejemy, uroda przemija, a ciało nie jest już takie jędrne i silne jak w młodości. Ta smutna prawda dotyczy nie tylko kobiet. Mężczyznom także przybywa zmarszczek, siwych włosów i zbędnych kilogramów. Nawet tym supermacho z Hollywood. Jak się starzeją? Różnie. Wszystko zależy od genów, stylu życia i ilości pieniędzy wydanych na zabiegi upiększające. Sprawdź, jak się trzyma Twój ulubiony aktor.

Blady wymoczek z sąsiedztwa


Olivier Martinez Ethan Hawke


Kevin Bacon Steve Buscemi

Starzejący się facet o męskim typie urody może być blady, chudy i lekko wynędzniały, ale i tak jest bardzo sexy.

Dwudniowy zarost? To było dawno temu...

Russel Crowe Benicio der Toro

Zarośnięty, zapuszczony, zmęczony - na taki image mogą pozwolić sobie tylko twardziele: gladiator albo superglina!

Sympatyczny wujcio Wariatuńcio


Colin Firth Sean PennMel Gibson Gerard Depardieu

Lekko rubaszny, trochę niechlujny, udaje, że osiągnął już w życiu wszystko, co można było zdobyć...

Stary, ale jary?


Jack Nickolson Bruce Willis


Kevin Costner John Malkovich

Uwodzicielski łysielec z dużą ilością oscarowych statuetek lub kasowych przebojów na koncie może zawrócić w głowie każdej kobiecie. I nie musi się martwić o wiek ani wygląd, bo jego magia nigdy nie przemija.

Inteligent po przejściach


Robert Redford Richard Gere

Już nie superprzystojny amant, a "zabiegany" profesorek? Czemu nie! Zmiana wizerunku z boskiego playboya w inteligenta może być idealnym kamuflażem. Szczególnie dla facetów, którzy nie mogą poradzić sobie ze skutkami upływu lat...

Godny, bo po liftingu


Michael Douglas Rutger Hauer

Lifting, botoks, operacje plastyczne mogą zatrzymać czas. Na chwilę. W pewnym wieku po prostu trzeba się pogodzić ze zmarszczkami i siwizną. Niektórym bardzo w nich do twarzy.

Rubaszny siwulec


Seymur Cassel Bill Clinton

Nieważne, że głowa biała, najważniejszy jest dobry humor. Szczęśliwi czasu nie liczą i żyją dłużej.

Żyjąca legenda


Tobin Bell Roger Moore

Psychopata z z koszmarnej "Piły" i niezapomniany Bond zawsze będą budzić respekt. Z takimi osobnikami lepiej nie zadzierać. Nawet jeśli się zestarzeją.

Wiekowy chłopiec


Lenny Kravitz Brad Pitt


Vince Vaughn Tom Cruise


John Cusack Matthew Broderick

Stylizacja na zawadiackiego "młodzieńca" to świetny sposób na "odjęcie" sobie nawet kilkunastu lat. Gwiazdy filmowe po 40-tce, które są młode duchem, potrafią zrobić z tego świetny użytek.

Na fali...


John Travolta Partick Swayze

Już nie na morskiej fali, ale z falą na głowie... W tym wieku dobre i to.