JIM CARREY: SERCE NA NIEBIE

Zasłynął jako komik, lecz w życiu prywatnym zmagał się z depresją. Choroba odcisnęła się piętnem na jego małżeństwie. Jednak tegoroczne Święto Zakochanych para świętowała niezwykle…

"To niesamowite! Obudziłam się rano, wyszłam na taras i zobaczyłam serce na niebie!" - napisała żona Carreya, Jenny McCarthy, 14 lutego na Twitterze. Serce było dziełem wynajętych przez Jima pilotów, którzy wymalowali je specjalnym gazem. Nawet takie wyznanie miłości nie przekonało Jenny, by została. Dwa miesiące później para ogłosiła rozstanie.


ANNA PRZYBYLSKA: WSZYSTKO DLA RODZINY

Anna Przybylska ma wspaniałą i kochającą się rodzinę, dla której jest gotowa na największe wyrzeczenia – nawet rezygnację z kariery w Hollywood. Izolator, w którym zagrała główną rolę, był pokazywany na festiwalach w USA, co zaowocowało propozycjami filmowymi. Przybylska wybrała jednak towarzyszenie małym dzieciom i mężowi, piłkarzowi Jarosławowi Bieniukowi, wówczas zawodnikowi tureckiego klubu. "Kompromis w związku jest konieczny" – tłumaczyła wówczas. Nigdy nie dała po sobie poznać, by choć przez moment żałowała swojej decyzji.


SEAN PENN: SAM NA SAM Z IDOLAMI

Sean Penn i Robin Wright zaczęli się spotykać w 1990, dzieląc fascynację zespołem Pearl Jam. Te wspomnienia aktor postanowił wskrzesić, gdy po kolejnym rozstaniu para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę. Robin zaniemówiła z wrażenia, gdy mąż zabrał ją na plażę, na której zorganizował prywatny koncert zespołu. Cztery miesiące później nastąpił definitywny koniec ich związku.


TAK ZABŁYSNĄŁ RADEK PRZED DODĄ

Dzięki ówczesnej miłości Doda swoje 23 urodziny będzie wspominać szczególnie. 15 lutego 2007 na fasadzie hotelu Marriott zabłysnął neon: "Wszystkiego najlepszego Doduś". Wszystko zorganizował Radek Majdan. Tej samej nocy jednak doszło między tych dwojgiem do kłótni. Na stronie internetowej Doda ogłosiła rozstanie.


JAN NOWICKI: OSZALAŁ Z MIŁOŚCI

"Oszalał z miłości" - komentują znajomi poczynania Jana Nowickiego. Dla żony Małgorzaty Potockiej aktor porzucił ukochany Kraków i Kujawy na rzecz stolicy. Znany do tej pory z „poważnych ról”, bierze udział w popularnych programach rozrywkowych. Zgodził się nawet występować w reżyserowanych przez Potocką rewiach w teatrze Sabat.


ANGELINA: PRZEKUPIĆ KUPIDYNA

Kluczem do uszczęśliwienia ukochanego jest odwołanie się do jego pasji. Dlatego Angelina Jolie urodziny Brada Pitta, pasjonata architektury, w miejscu szczególnym.

Para zjadła romantyczną kolację sam na sam w słynnym Fallingwater, domu-muzeum projektu Franka Lloyda Wrighta. Aby tego dokonać, złamała regulamin i podobno przekupiła pracowników...


ILONA OSTROWSKA: UWIERZ W MĘŻA

Ilona Ostrowska w 2004 roku nie tylko wzięła z Jackiem Boruchem ślub, ale też postanowiła nakręcić z nim film. Mężowi, adeptowi szkoły aktorskiej, zabrakło pieniędzy na realizację marzenia o reżyserii. Ostrowska sprzedała jedyną wartościową rzecz, jaką miała - malucha. Wiara w małżonka popłaciła: powstały świetnie przyjęte "Tulipany".