Ludzie szukają klucza do szczęścia w związku w różnych miejscach. Biegają na różnego rodzaju kursy, zagłębiają się w psychologicznych dziełach, a nie wiedzą, że rozwiązanie ich problemów jest banalnie proste. Co prawda podają je właśnie psychologowie, ale są to rady na tyle uniwersalne, że nie sposób w nie nie wierzyć. Oto 10 sposobów na to, aby wasz związek był zawsze szczęśliwy:

Reklama

1. Dbajcie o siebie nawzajem, obdarowujcie się bez okazji prezentami. Mogą to być drobiazgi, ale ważna jest idea. Gdy widzisz coś, co spodobałoby się twojemu ukochanemu - sprezentuj mu to.

2. Postarajcie się zawsze ładnie wyglądać - tylko dla siebie. To, że już się ma męża albo stałego partnera nie znaczy, że można paradować przed nim w rozciagniętym szlafroku i w lokówkach na głowie.

3. Mówcie sobie dobre rzeczy, nie tylko te złe. Rozmowa o codziennych kłopotach jest ważna, ale aby podtrzymać związek należy powiedzieć ukochanej osobie coś miłego. I to nie tylko, gdy jesteście we dwoje. Komplement powiedziany w towarzystwie liczy się podwójnie.

czytaj dalej...4. Pamiętajcie o swoich rocznicach, zwłaszcza tych najważniejszych. Nie ma nic smutniejszego, niż stwierdzenie: "Dziś rocznica naszego ślubu, nie zaprosiłem cię nigdzie - w końcu to już tyle lat"...

5. Bądźcie czasami jak dzieci - wygłupiajcie się, róbcie sobie żarty. Nie wstydźcie się być przyjaciółmi.

6. Raz na jakiś czas idźcie na randkę. Dzieci możecie oddać pod opiekę rodziny i urwać się na kilka godzin i zaszaleć. A jeśli macie chociaż odrobinę fantazji, zamówcie sobie pokój w jakimś miłym hotelu na całą noc...