To nieprawda, że mężczyźni nie chcą się żenić. Chcą, tylko na pewno mają mniej odwagi, by głośno o tym mówić. Jeśli więc chcesz się przekonać, że twój ukochany ma wobec ciebie naprawdę poważne plany, obserwuj jego działania i wyciągaj wnioski. Oczywiście, możesz nasze rady potraktować przumrużeniem oka, ale przyznaj - coś w nich jest...

Reklama

NIEDŁUGO USŁYSZYSZ...

... marsz weselny, gdy

1.Ukochany snuje długoterminowe plany, i to wspólne. Jeśli chętnie rozmawia z tobą o kupnie nowego samochodu albo - jeśli jeszcze nie macie - wspólnego mieszkania, to ani chybi znak, że jesteś dla niego kimś więcej, niż tylko "dziewczyną".

2.Widzi w tobie matkę swoich dzieci, a jego ulubioną rozrywka jest wymyślanie imion potomków. To chyba najważniejszy sygnał, że ma zamiar włożyć na twój palec obrączkę.

czytaj dalej...3.Zaczyna dokonywać poświęceń w imię wspólnej przyszłości. Przykład? Dość drastyczny: zamiast zainwestować w nowe Playstation, odkłada tę kwotę na jakiś ważny, wspólny wydatek. Uwierz: to naprawdę szlachetny gest!

4.Zaczyna nagle interesować się cenami pierścionków z diamentami. A gdy chodzicie po mallu, to zatrzymuje się przy wystawie jubilerskiej i długo kontempluje nowe modele tych złotych cudeniek. Coś się w takim razie kroi...

5. Zaprzyjaźnił się z twoją rodziną, a nawet chce spędzić w nimi pierwszy czy drugi dzień świąt. I nie przeszkadza mu, że twój tata zanudza go opowieściami z czasów swojej działalności w opozycji, a mama wpycha do gardła kolejny kęs ryby w galarecie, za którą nie przepada.