Inne
Reklama

Piękna kreacja to dla mężczyzny rodzaj opakowania. Feministki na pewno nas teraz zjedzą, ale jedna rzecz jest pewna: męskie żądze najbardziej rozpala perspektywa tego, co ujrzą, gdy drzącymi dłońmi rozpakują swój prezent. Czyli mówiąc wprost: gdy rozbiorą kobietę. Nie powinnyśmy odbierać im tej odrobiny grzesznej przyjemności i podawać się "na talerzu": już rozebrane, czekające, dyspozycyjne... Miesięcznik "Cosmopolitan" zapytał się mężczyzn, jakie stroje są ich zdaniem najbardziej ponętne i wyniki badania przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. 100 panów odpowiadało, czy konkretna kreacja jest sexy czy nie. Oto, co najsilniej podnieca mężczyzn w kobietach:

Mała czarna
Absolutny numer jeden na liście męskich pragnień. Jej wielbicielami jest aż 97 procent panów! To dobrze wróży na nadchodzący karnawał: wystarczy odrobina klasyki z pikantnymi szczegółami (koronkowy pas do pończoch) i nie będzie na imprezie faceta, który się za tobą nie obejrzy!

Inne

czytaj dalej...Krótkie spodenki noszone nawet zimą
Nie spodziewałyśmy się takiego wyniku... Jasne jest, że aby założyć krótkie spodenki i grube, zimowe rajstopy trzeba dysponować nie lada figurą. To zestawienie podoba się aż 97 proc. mężczyzn.

Inne

czytaj dalej...Niby niewinna sukieneczka...
Właśnie... niby. Właścicielka takiej kreacji wiele obiecuje, a jednocześnie jest niewinna i dziewczęca. Powiewne sukieneczki działają na wyobraźnię 72 procent mężczyzn. Wysoki wynik!

Inne

czytaj dalej...Obcisłe dżinsy
Tego się można było spodziewać. Nie ma podobno ładniejszego widoku, niż zgrabna pupa w obcisłych dżinsach. Na taki widok radość odczuwa 59 proc. panów.

Inne

czytaj dalej...Biurowa uwodzicielka
Niby elegancko i skromnie, a jednak wyzywająco! Czy to moc biurowego romansu działa na naszych mężczyzn, czy po prostu czują się w towarzystwie tak odzianej kobiety jak jej podwładni - nie wiadomo. Ważne jest to, że biurowy look za pociągający uznaje 40 proc. panów.

Inne

czytaj dalej...Zywkłe dżinsy i t-shirt, a jaka moc!
Dziewczyna z sąsiedztwa to zazwyczaj pierwsza miłość dorastających chłopców. Z tymi sielskimi czasami kojarzą się im zapewne dżinsy i zwykły t-shirt (albo tank), dlatego ta propozycja zyskała uznanie 37 proc. panów