WERONIKA MARCZUK-PAZURA

Reklama

O tym, czy Weronika Marczuk-Pazura jest winna, czy nie jest winna wzięcia łapówki - zadecyduje niezawisły sąd. Ale widok celebrytki w kominiarce, wyprowadzanej przez funkcjonariuszy CBA do samochodu zapadł w pamięć wszystkim Polakom. Jak dalej potoczy się jej medialna kariera? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne: rok 2009 będzie Weronika pamiętała do końca życia.

czytaj dalej...KayahNigdy nie potwierdziła swojego związku z Sebastianem Karpielem Bułecką, jednak plotkarze wiedzieli swoje: byli parą i się rozstali. Kayah udzieliła smutnego wywiadu magazynowi "Viva", w którym wyraźnie daje światu do zrozumienia, że jest stworzona do życia z mężczyzną. Ale znalezienie go nie jest takie proste... Kayah zadaje dobre pytanie: "(Mam) stanąć na ulicy i krzyczeć: >> Chcę kochać! Dajcie mi chłopa<<?" Życzymy gwieździe, aby znalazła swoją drugą połówkę już w 2010 roku.

czytaj dalej...WERONIKA ROSATI

Jej występ w "Tańcu z gwiazdami" miał być wielkim sukcesem. Weronika miała bowiem wszelkie warunki, by zawalczyć w konkursie nie tylko o samochód, ale także o swoje dobre imię ( mocno nadszarpnięte zdjęciami z Andrzejem Żuławskim i Harvey'em Weinsteinem). Niestety - mimo że pięknie wyglądała i bardzo się starała o względy jury i widzów, odpadła już we wczesnym etapie konkursu. Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle...

czytaj dalej...HANNA LIS

Rok 2009 będzie dla Hanny Lis rokiem klęski zawodowej. Przypomnijmy: dziennikarka straciła posadę w Telewizji Polskiej 24 kwietnia, a została zwolniona na mocy stwierdzenia, że dopuściła się "poważnego naruszenia zasad etyki dziennikarskiej". Jej mąż Tomasz nie zrezygnował z pracy w TVP, co nas nie dziwi, bo sama Hanna do dziś nie ma stałej pracy, a dom przecież utrzymywać trzeba. Widujemy ją czasami przy okazji różnych imprez branżowych. Ale kiedy obejrzymy program z jej udziałem na małym ekranie?

czytaj dalej...

ReklamaEWA SZABATIN

Ambitna tancerka uwierzyła, że potrafi projektować ubrania i ochoczo wzięła się za stworzenie swojej własnej kolekcji eleganckich kreacji. Niestety - jak twierdzą złośliwi, pani Ewa powinna skupić się na tym, co robi naprawdę znakomicie, a mianowicie na tańcu. Sukienki były przeciętne - na pewno nie wniosły nic świeżego do świata rodzimej mody. Odznaczały się jednak czymś zupełnie innym - wysoką ceną. Za jedną sztukę trzeba było zapłacić nawet 7 tysięcy złotych. Lekka przesada.

czytaj dalej...ANNA CUGIER-KOTKA

Jest takie powiedzenie, że ktoś narozrabiał jak pijany zając w kapuście. Z powodzeniem może się ono tyczyć Anny Cugier-Kotki. Gwiazda spotów reklamowych PiS będzie gorzko wspomniała mijający rok. Wystarczy wspomnieć tylko o słynnym zajściu w budynku sądu na warszawskiej Woli. Pani Anna, będąc pod wpływem alkoholu, wdała się w utarczkę (podobno nie tylko) z jednym z funkcjonariuszy. Aktorka odgrażała się po incydencie, że zamierza wyjechać z kraju... Pani Aniu, gdzie pani teraz jest?

czytaj dalej...NATASZA URBAŃSKA

Jej udział w X edycji "Tańca z gwiazdami" wzbudził wiele kontorwersji. Wielu twierdziło, że jest nieporozumieniem - przecież Natasza Urbańska to profesjonalna tancerka! Jednak w trakcie programu okazało się, że Natasza to murowana kandydatka do zwycięstwa. Zagrozić mogła jej jedynie Ania Mucha, ale większość z nas była pewna, że Kryształowa Kula spocznie na kominku państwa Józefowiczów. Stało się inaczej... Przegrana Urbańskiej była druzgocąca, mimo że Mucha wyprzedziła ją jedynie o włos.

czytaj dalej...AGNIESZKA CHYLIŃSKA

Ktoś zapyta: "O co chodzi z tą Chylińską?". Przecież wzięła udział w show TVN-u, nagrała płytę, która znakomicie się sprzedaje... ale właśnie w tym sęk. Agnieszka, która do tej pory konsekwentnie trzymała się swojego wizerunku i poglądów (pamiętamy jej krytyczne słowa pod adresem Edyty Bartosiewicz, która nagrała piosenkę z Krzysztofem Krawczykiem), nagle wpadła w sidła komerchy. Grono jej fanów na pewno się przerzedziło. Co zyskała na swojej wolcie? Na pewno poprawiła się jej sytuacja finansowa. A co straciła? Chyba wiarygodność... Dodajmy, że prestiżowy "Activist" przyznał artystce Wtopę Roku. Jak słusznie zauważył: "ta płyta nie jest ani modern, ani rocking"...