Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Do dobrej nocy trzeba się przygotować: 10 sposobów na to, by spać jak dziecko

19 sierpnia 2015, 08:18
Najlepiej zasnąć pomiędzy godziną 21 a 22. Po dniu pełnym wrażeń może być to trudne do zrobienia. Postarajmy się chociaż wybrać stałą porę na sen i pobudkę, nawet w weekendy. Sen w całości powinien trwać ok. 6-8 h. Kiedy usłyszymy budzik, postarajmy się wstać od razu. Ta wybłagana 5-10 minutowa drzemka zaraz po przebudzeniu nie jest dobrą motywacją do wstawania!
Najlepiej zasnąć pomiędzy godziną 21 a 22. Po dniu pełnym wrażeń może być to trudne do zrobienia. Postarajmy się chociaż wybrać stałą porę na sen i pobudkę, nawet w weekendy. Sen w całości powinien trwać ok. 6-8 h. Kiedy usłyszymy budzik, postarajmy się wstać od razu. Ta wybłagana 5-10 minutowa drzemka zaraz po przebudzeniu nie jest dobrą motywacją do wstawania! / Shutterstock
Spotkania z Morfeuszem nie każdemu przychodzą łatwo. Jeśli Ty też masz problemy z zasypianiem lub zdrowym przesypianiem całej nocy, koniecznie przeczytaj, co radzą eksperci marki Janpol - producenta materacy. Przygotuj się do udanej nocy!
Reklama
Reklama
Tematy:
sen bezsenność uroda uroda kobiety zdrowie zdrowie kobiety

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama