Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Klimat dalekich krajów na wyciągnięcie ręki: najlepsze egzotyczne SPA w Polsce

28 listopada 2014, 13:24
Położony na Mazurach hotel Azzun Orient SPA & Wellness**** pozwala na odpoczynek nasuwający skojarzenia ze starożytnym Rzymem. Można tu bez ograniczeń wygrzewać się w starannie zrekonstruowanych rzymskich termach, odkrywać sekrety orientalnych rytuałów rodem z Maghrebu w baśniowej strefie SPA, a także delektować się zdrowymi smakołykami śródziemnomorskiej kuchni. Warto dodać, że spora część atrakcji – w tym szczególnie popularne nocne pływanie w blasku świec – przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.
Położony na Mazurach hotel Azzun Orient SPA & Wellness**** pozwala na odpoczynek nasuwający skojarzenia ze starożytnym Rzymem. Można tu bez ograniczeń wygrzewać się w starannie zrekonstruowanych rzymskich termach, odkrywać sekrety orientalnych rytuałów rodem z Maghrebu w baśniowej strefie SPA, a także delektować się zdrowymi smakołykami śródziemnomorskiej kuchni. Warto dodać, że spora część atrakcji – w tym szczególnie popularne nocne pływanie w blasku świec – przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. / Media
Klimat Bali, Indii czy Rzymu na wyciągnięcie ręki? Okazuje się, że nie trzeba jechać do dalekich krajów, by zimą poczuć smak egzotyki. Wspólnie z klubem Travelist.pl wybraliśmy najciekawsze polskie hotele, oferujące SPA lub zabiegi zainspirowane odległymi kulturami.
Reklama
Reklama
Tematy:
uroda kobiety spa uroda
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama