Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

5 trików, dzięki którym powiększysz optycznie i pokochasz swój mały biust

24 listopada 2014, 08:35
Niewiele z nas zdaje sobie sprawę, że większy rozmiar piersi oznacza także spore obciążenie dla kręgosłupa, które może sięgać nawet do 10 kg!. Prowadzi to do napięcia w okolicach szyi, bólów głowy, a nawet zwyrodnień. Mniejszy biust zapewnia więc bardziej naturalną postawę ciała i zapobiega garbieniu się. Jednak zalet jego posiadania jest jeszcze więcej. Drobne piersi dłużej zachowują jędrność oraz sprężystość, a ich posiadaczki zazwyczaj nie mają problemu z doborem biustonoszy. Dodatkowo, w przeciwieństwie do hojnie obdarzonych Pań – kupno dobrze leżących ubrań nie stanowi problemu. Mniejszy biust oznacza także większą wygodę podczas codziennych czynności np. uprawiania sportu czy spania. Gdy jednak staje się on powodem kompleksów - postaw na kilka wypróbowanych metod, które w bezpieczny i nieinwazyjny sposób sprawią, że pokochasz swoje piersi!
Niewiele z nas zdaje sobie sprawę, że większy rozmiar piersi oznacza także spore obciążenie dla kręgosłupa, które może sięgać nawet do 10 kg!. Prowadzi to do napięcia w okolicach szyi, bólów głowy, a nawet zwyrodnień. Mniejszy biust zapewnia więc bardziej naturalną postawę ciała i zapobiega garbieniu się. Jednak zalet jego posiadania jest jeszcze więcej. Drobne piersi dłużej zachowują jędrność oraz sprężystość, a ich posiadaczki zazwyczaj nie mają problemu z doborem biustonoszy. Dodatkowo, w przeciwieństwie do hojnie obdarzonych Pań – kupno dobrze leżących ubrań nie stanowi problemu. Mniejszy biust oznacza także większą wygodę podczas codziennych czynności np. uprawiania sportu czy spania. Gdy jednak staje się on powodem kompleksów - postaw na kilka wypróbowanych metod, które w bezpieczny i nieinwazyjny sposób sprawią, że pokochasz swoje piersi! / Media
Ile kobiet, tyle kształtów i wielkości piersi. Dla wielu Pań te mniejsze mogą być jednak powodem problemów, a nawet kompleksów. Zamiast zazdrościć koleżankom rozmiaru C lub większego, zastosuj kilka sprytnych trików, a będziesz mogła z dumą prezentować swoje atuty. Pierś do przodu!
Reklama
Reklama
Tematy:
uroda dalia piersi moda biust

Powiązane

Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • MeryAnn
  2014-11-24 13:51:57
  Jakieś kiepskie te biustonosze... La Perla ma znacznie ładniejsze
  0
 • ala22
  2014-11-24 22:17:14
  jak się laska rżnie jak się patrzy, to biuscik nie gra roli, liczą się otwory...
  0
 • Magda4
  2014-11-25 15:08:53
  MeryAnn a gdzie La Perlę dostaniesz w Polsce?!
  0
 • Bulba
  2014-12-09 10:49:24
  Żadne tricki nie pomogą, gdy naga prawda wychodzi na wierzch. A to dzieje się prędzej niż później.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama