Dziennik Gazeta Prawana logo

Na wyjątkowy prezent i dla siebie: PRZEPISY na kosmetyki, które stworzysz sama

26 listopada 2014, 07:31
Własnoręcznie przygotowane kosmetyki do pielęgnacji ciała to pomysł na oryginalny prezent dla wyjątkowych osób. Przepisy na samodzielnie wykonany balsam do ciała, mgiełkę do twarzy, peeling i płyn do demakijażu zdradza ekspertka z Yasmeen.pl.
1/5Naturalne kosmetyki do pielęgnacji zyskują coraz większą popularność, tymczasem, mając dobre półprodukty, można je zrobić własnoręcznie w domu. Kluczem do sukcesu są dobrej jakości naturalne produkty: oleje – najlepiej tłoczone na zimno, nierafinowane masła i hydrolaty – czyli wody kwiatowe z niewielką ilością olejku eterycznego. Z tych półproduktów można stworzyć cuda!
7114225-kobieta-z-prezentem.jpg
Shutterstock
2/5Kobieta z kosmetykami
7114109-kobieta-z-kosmetykami.jpg
Shutterstock
3/5Kobieta z kosmetykami
7114138-kobieta-z-kosmetykami.jpg
Shutterstock
4/5Kobieta używająca mgiełki do ciała
7114196-kobieta-uzywajaca-mgielki-do.jpg
Shutterstock
5/5Kobieta z kosmetykami
7114167-kobieta-z-kosmetykami.jpg
Shutterstock
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Materiały prasowe
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj