Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Bądź pięknie osadzona: 7 prostych sposobów na zdrowe i ładne nogi

18 września 2014, 09:34
Ćwiczenia fizyczne poprawiają krążenie krwi, dlatego nie zapomnij o sporcie kilka razy w tygodniu. Szczególnie polecane są spacery, pływanie, bieganie czy jazda na rowerze. Jeśli Twoja praca ma charakter stojący lub siedzący – pamiętaj, aby podczas swoich zawodowych czynności wykonywać drobne ćwiczenia, takie jak ruszanie palcami, napinanie i rozluźnianie łydek. Możesz również podstawić pod nogi karton lub niski taboret. Pamiętaj, żeby nie zakładać nogi na nogę – to prowadzi do ucisku żył.
Ćwiczenia fizyczne poprawiają krążenie krwi, dlatego nie zapomnij o sporcie kilka razy w tygodniu. Szczególnie polecane są spacery, pływanie, bieganie czy jazda na rowerze. Jeśli Twoja praca ma charakter stojący lub siedzący – pamiętaj, aby podczas swoich zawodowych czynności wykonywać drobne ćwiczenia, takie jak ruszanie palcami, napinanie i rozluźnianie łydek. Możesz również podstawić pod nogi karton lub niski taboret. Pamiętaj, żeby nie zakładać nogi na nogę – to prowadzi do ucisku żył. / Shutterstock
Kobiety bardzo często borykają się z problemem opuchniętych, zmęczonych nóg, pajączków czy żylaków. A przecież każda z nas pragnie wyglądać zdrowo i atrakcyjnie. Jak przywrócić nogom dobrą formę? Zastosuj kilka prostych i sprawdzonych sposobów.
Reklama
Reklama
Tematy:
nogi zdrowie kobiety uroda kobiety uroda zdrowie
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • tele-wic
    2014-09-19 17:31
    Mam nadzieję, że nie są to nogi Kopacz, chwilowo zatrudnionej przez Tuska premierki.
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama