Kamila Urzędowska urodziła się 7 stycznia 1994 roku w Nysie. Aktorka ma siostrę. Kamila przez wiele lat pomagała dziadkom w gospodarstwie. Gwiazda nie miała zamożnej rodziny, dlatego często czuła się wykluczana.

"Na przykład z powodu naszej sytuacji materialnej. Bardzo mnie to bolało. Mało które z dzieci rozumiało, że moja rodzina jest w trudnej sytuacji i to jest niezależne ode mnie. Takie rzeczy mocno zapisują się w człowieku. Patrząc z perspektywy czasu, czuję, że to mi dało siłę. Nauczyło ogromnej wrażliwości" - mówiła aktorka w rozmowie z dziennikarzami "Wysokich Obcasów".

Reklama

Kamila Urzędowska - kariera w show-biznesie

Kamila zadebiutowała w 2018 roku rolą w krótkometrażowym filmie "Fala '97". Następnie zagrała w serialu "Żmijowisko", a także w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Przełomowy okazał się dla niej 2023 rok, wtedy dostała angaże w trzech serialach oraz w filmie "Chłopi", który przyniósł jej upragniony rozgłos.

Kamila Urzędowska zachwyca nie tylko na ekranie, ale również w życiu prywatnym. Gwiazda należy do jednych z piękniejszych polskich aktorek.

Jak Kamila Urzędowska dba o swój wygląd? Wszystko nam zdradziła

W rozmowie z Dziennik.pl Kamila Urzędowska zdradziła, jak dba o zdrowie oraz urodę. Okazuje się, że ma kilka sprawdzonych sposób na zachowanie pięknego wyglądu.

"Dużo ćwiczę, jeśli chodzi o jedzenie, to jestem ostatnią osobą, która powinna się na ten temat wypowiadać, bo nie jestem sama w sobie kompletnie tego zrozumieć. Czasami jem zdrowo, czasami nie" - zdradziła nam aktorka.

Aktorka w rozmowie z nami wyznała, że skupia się również na swoim zdrowiu psychicznym.

Reklama

"Chodzę na terapię" - wyznaje. Dodatkowo na co dzień stara się nie przejmować za bardzo tym, co dzieje się w jej życiu. Może też liczyć na wsparcie ze strony najbliższych.

"Dbam o zdrowie psychiczne, staram się patrzeć na świat z dużym dystansem i rezerwą do sytuacji, które się dzieją. Otaczam się wspaniałymi ludźmi, którzy dają mi bardzo dużo ciepła i wsparcia" - przyznała Kamila Urzędowska.

Trwa ładowanie wpisu