Magdalena Cielecka zachwyca od lat. W obecnych czasach, gdy wiele gwiazd nakłada sporo makijażu oraz poprawia urodę w gabinetach medycyny estetycznej, ona zachowuje naturalny wygląd. Jakiś czas temu Magda udzieliła wywiadu, w którym przyznała, co robi, by wyglądać perfekcyjnie.

Reklama

Magdalena Cielecka zdradziła sposób na piękny i młody wygląd

Magdalena Cielecka jakiś czas temu była gościnią programu Magdy Mołek "W roli głównej" to właśnie w nim opowiedziała o swoich kompleksach. Okazało się również, że nawet tak ładna kobieta jak Cielecka może je mieć. Aktorka wyjawiła, iż w przeszłości chciała poprawić sobie nos. Na szczęście tego nie zrobiła i nie żałuje.

Z kolei w innym wywiadzie wyznała, jak dba o zdrowy i młody wygląd. Na jaw wyszło, że długo na to pracowała.

"Wiem, że "nie wyglądam na swój wiek", ale trochę też na to zapracowałam: dbam o ciało, staram się prowadzić zdrowy styl życia, być w ruchu, także mentalnie. Nie chcę się zasiedzieć, rozleniwić, również intelektualnie. Mam radar ustawiony na ciekawych ludzi, przygody, poszukiwania nowego" - powiedziała Cielecka w rozmowie z dziennikarzami "Twojego Stylu".

W rozmowie z dziennikarką portalu weekend.gazeta.pl Magdalena Cielecka wyznała, że nie zamierza nic poprawiać w swoim wyglądzie.

"Ja zmarszczki mimiczne mam od zawsze, od dziecka. Jak chyba każdy. Nie zamierzam się ich pozbyć, nie wiem też, w jaki sposób miałabym to zrobić. Jako kobieta i jako aktorka nie zamierzam sobie nic robić z twarzą i ciałem, poza tym, że staram się o nie dbać, jak również o twarz. Nie zamierzam sobie nic poprawiać, bo jestem w miarę zadowolona, mam świadomość, że dzięki rodzicom wygrałam los na loterii. Geny nie spędzają mi snu z powiek. Nie będę ukrywać, że jest inaczej. Poza tym jako aktorka chcę mieć wiarygodną twarz, tożsamą z moją metryką i doświadczeniem życiowym. Nie mogę mieć napompowanej, dziwnej twarzy trzydziestoparolatki" - powiedziała w rozmowie Cielecka.

Magdalena Cielecka w serialu "Chyłka - Zaginięcie" / TVN
Reklama

Jak o zdrowie dba Magdalena Cielecka? Wszystko wyjawiła

Magdalena Cielecka parę lat temu wyeliminowałam mięso z diety. W jednym z wywiadów mówiła, że dzięki temu nie zna uczucia ciężkości czy niestrawności. Je za to ryby oraz owoce morza. Gwiazda zimą pije też codziennie przygotowany poprzedniego dnia napar ze świeżego imbiru, cytryny i miodu. Latem z kolei, wypija tylko wodę z cytryną.

Cielecka nie stroni od sportu. Stara się regularnie ćwiczyć. Najczęściej robi to w domowym zaciszu, wtedy stawia na zestaw ćwiczeń rozciągającąco-wzmacniających. Gwiazda relaksuje się, jeżdżąc rowerem.