Caroline Derpienski w polskim show-biznesie pojawiła się znienacka. Na ściankach i branżowych imprezach młoda gwiazdka opowiadała o swoim życiu w USA. Zdradzała także sekrety swojego związku z dużo starszym latynoskim miliarderem. Jej historie wywołały ogromne poruszenie wśród internautów oraz innych polskich celebrytów. Tym razem 23-latka opublikowała w sieci dość szokującą informację. Okazuje się, że rezygnuje ze sztuczności.

Reklama

Caroline Derpienski zrezygnowała ze sztuczności

W miniony weekend Caroline Derpienski ogłosiła w swoich mediach społecznościowych, że rozpoczyna właśnie nową erę, w której stawia na naturalność. Celebrytka opublikowała kilka zdjęć, na których zapozowała w dość niecodziennej wersji. Na fotografiach 23-latka nie ma doczepionych włosów ani makijażu. Caroline zdjęła też sztuczne rzęsy oraz długie tipsy. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu trudno ją rozpoznać.

"Od dłuższego czasu myślałam nad zmianą, męczył mnie idealny standard piękna określony przez niestety wyidealizowany social mediowy świat. Większość kobiet w tym ja, sięgały po wszelkie sposoby, aby być idealną lalką na Instagramie, aby poczuć się lepiej i nie odstawać od reszty nieistniejącego plastikowego świata. Tony makijażu, tony doczepianych rzęs włosów paznokci" - napisała w sieci Caroline.

Internauci zachwyceni nowym wydaniem Caroline Derpieński

W sieci zaroiło się od komentarzy fanów Caroline. Większość była zachwycona jej naturalnym wydaniem i postanowiła wyrazić aprobatę jej metamorfozy.

"Wyglądasz jeszcze lepiej bez tego całego plastiku"

"Cudnie tak wyglądasz"

"No i pięknie. Jesteś ładna, więc te wszystkie tony czegoś na tę urodę to byłaby zbrodnia" - pisali fani.