Najmodniejsze paznokcie w 2024 roku. Wybrałyśmy trendy, które będą królować w nadchodzącym roku. Tym stylizacjom warto przyjrzeć się ze szczególną uwagą już teraz. Niektóre mogą was zaskoczyć.

Modne paznokcie na 2024 - floating french manicure

Od kilku lat floating french manicurejest prawdziwym hitem w stylizacji paznokci. W 2024 roku tę tradycyjną stylizację wykonamy zupełnie inaczej. Biały pasek, który najczęściej malowany jest w poziomej pozycji, zmienia teraz położenie. Biała, cienka linia przechodzi przez cały paznokieć w pionie.

Reklama

Najmodniejsze paznokcie w 2024 - milk bath nails

Milk bath nails to bardzo minimalistyczna stylizacja paznokci. W 2024 roku będziemy na swojej płytce prezentować właśnie ten mleczny odcień. Jest on stylowy i świetnie wygląda na co dzień.

Modne paznokcie 2024 - stylizacje jednokolorowe

W sieci można zauważyć dwie skrajności. Influencerki i gwiazdy stawiają albo na bardzo ekstrawagancki manicure, albo na klasyczne jednokolorowe stylizacje. W nadchodzącym roku warto wybrać klasyczną czerń, elegancki burgund, a nawet głęboką zieleń.

Manicure jednokolorowy / Shutterstock

Trendy paznokciowe na 2024 - molten metals nails

Molten metals nails to paznokcie, które będą modne w 2024 roku. Taka stylizacja doskonale sprawdzi się wśród fanów charakterystycznych detali. Manicure ten polega na stworzeniu trójwymiarowych zdobień oraz zbudowaniu na płytce srebrnych struktur.

Trwa ładowanie wpisu

Modne paznokcie 2024 - ponadczasowa czerwień

Fani klasyki mogą spać spokojnie, w nadchodzącym roku czerwień dalej będzie modna. W salonach urody znajdziemy wiele odcieni tego pięknego koloru, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Taki odcień na paznokciach doskonale sprawdzi się jako element codziennej lub wieczorowej stylizacji.

Czerwone paznokcie / Shutterstock