Jessica będzie inspirować dziewczyny, jak można interpretować styl London Look na polskich ulicach, prezentować swoje stylizacje i podejmie się ciekawego wyzwania polegającego na profesjonalnej i rzetelnej promocji stylu London Look.

Reklama

Magda, która właśnie wyjeżdża do Londynu, będzie obserwować najnowsze trendy na londyńskich ulicach i bezpośrednio pokazywać je na blogu. Zdjęcia zwykłych dziewczyn, w ich codziennych, zwyczajnych stylizacjach, przedstawione na fotografiach polskiej blogerki modowej, będą z jednej strony inspiracją, a z drugiej, ciekawym porównaniem ulicy w Londynie do ulic w polskich miastach. Marka liczy, że polskie ulice wypadną doskonale i na nich też znajdziemy prawdziwy London Look.

Wpisy Jessy oraz Magdy będą zamieszczane na nowej platformie WWW.AKADEMIARIMMEL.PL, która powstała po to, by skutecznie i z pasją realizować misję marki. Rimmel narodził się na ulicy, wśród ludzi. Nie wchodzi na wybiegi, omija czerwony dywan. Jest blisko kobiet i docenia ich niezwykłość. Od początku swojego istnienia Rimmel stawia na wolność w wyrażaniu siebie poprzez makijaż. Wolność oznacza wybór, a właściwie możliwość dokonywania różnych wyborów każdego dnia, czy nawet kilka razy dziennie.

- Zdecydowałam się na współpracę z marką Rimmel, ponieważ jest to ciekawa odskocznia od pisania o ubraniach, teraz mogę się skupić również na makijażu, który jest ważnym elementem każdej stylizacji - mówi Jessica.

- Stylizowanie innych i samej siebie od bardzo dawna sprawia mi wielką satysfakcję. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym projekcie. Streetstyle w Londynie jest niewątpliwie bardzo inspirujący - mój wkład przy tworzeniu strony będzie więc dla mnie ogromną przyjemnością – mówi Magda.

Obie blogerki będą również online odpowiadać na pytania dziewczyn. Oprócz tego na platformie znajdziemy porady makijażowe, które przedstawi Andrzej Sawicki – oficjalny makijażysta marki Rimmel London w Polsce.

Co miesiąc na stronie będzie pojawiał się nowy temat i powiązane z nim konkursy, w których nagrodami będą kosmetyki marki Rimmel oraz profesjonalne metamorfozy połączone z sesją zdjęciową oraz wyjątkowy konkurs roczny, w którym do wygrania jest wyjazd do Londynu na szalone zakupy.