Oryginalna aranżacja wnętrz oraz niepowtarzalny klimat przyciągają do Term Rzymskich klientów z całej Polski i Europy. - Pomysłem na wystrój wnętrz naszego kompleksu były ryciny term z Pompei. Dzięki temu odtworzyliśmy starożytny wygląd oraz zapewniliśmy wyjątkowy nastrój sprzyjający kulturze saunowania. Pobyt u nas gwarantuje oderwanie się od szarej rzeczywistości i problemów - mówi Leszek Pustułka, prezes Term Rzymskich w Pałacu Saturna. Mnogość atrakcji, takich jak: trzy baseny, grota termalna, dwanaście saun i łaźni, zewnętrzny basen, piaszczysta plaża, zielone ogrody, Centrum Wellness&SPA oraz największa w Europie sauna zewnętrzna - Świątynia Saturna powoduje, że każdy odwiedzający ją klient znajdzie najbardziej odpowiedni dla siebie sposób relaksu.

Reklama

- Czas spędzony w Termach Rzymskich daje poczucie odprężenia i zrelaksowania. Pragnę jednak podkreślić aspekt zdrowotny korzystania z saun. Wpływa on nie tylko na poprawę wyglądu skóry, ale wzmacnia też cały organizm. Działanie koloroterapii, muzykoterapii i aromaterapii polepsza efekt wpływu saun na zdrowie - wyjaśnia Leszek Pustułka.

Termy Rzymskie stale podnoszą swoją konkurencyjność. W lipcu 2010 roku otworzona została Świątynia Saturna. Jest to sauna mieszczącą ponad 100 osób z kominkiem znajdującym się w samym jej centrum. Oddano również do dyspozycji zielone tarasy, piaszczystą plażę i zewnętrzny basen. Wysoka jakość obsługi w kompleksie wypoczynkowym wpływa na zaufanie klienta oraz na jego komfort. - Wiemy, że ze względu na obowiązującą w naszych Termach strefę nagości, wpływamy na zmianę świadomości społeczeństwa w zakresie kultury korzystania z sauny. Chcemy stale poszerzać grono miłośników saunowania, świadomych jego korzystnego wpływu na zdrowie. Zależy nam też na ciągłym rozwoju kompleksu. W najbliższym czasie planujemy otworzyć Termy Piwne oraz grotę kamienno-solną - dodaje na zakończenie Leszek Pustułka.