Cellulit nie bierze się z powietrza, na jego powstawanie ma wpływ nasza dieta tryb życia, różne schorzenia i przyjmowane leki. Poza tym ta dolegliwość nie wybiera, dotyka kobiet w różnym wieku, niezależnie od typu urody czy sylwetki.

Reklama

Począwszy od zmiany diety, przez różnorodne zabiegi i masaże, na aktywności fizycznej skończywszy - pozbycie się pomarańczowej skórki wymaga wysiłku. Gatta ma jednak swoją receptę. Są nią zupełnie nowe, włókna z innowacyjnym dodatkiem mineralnym, znajdujące się w rajstopach Gatta "Bye Cellulite". Rajstopy te wspomagają walkę z cellulitem i już po około czterech tygodniach codziennego noszenia można dostrzec pierwsze rezultaty.

"Cellulit to przekleństwo współczesnych kobiet. Oczywiście dla jednych jest to problem bardziej istotny, dla innych mniej. Jedno jest pewne, dotyka większości z nas. Z cellulitem walczymy przeróżnymi metodami - dieta, ćwiczenia, masaże, kremy, metod mamy dziesiątki, żeby nie powiedzieć, że setki. My chcemy dorzucić kolejną, moim zdaniem najprostszą, metodę opartą o rajstopy, która wykorzystuje nowe technologie. W końcu odzież nie tylko nas ozdabia chroni, odzież XXI wieku pozwala również dbać o naszą skórę i taka idea nam przyświeca" - powiedziała podczas czwartkowej konferencji Katarzyna Życińska, przedstawicielka marki Gatta.

Innowacją jest zastosowane w produkcie Gatty, włókno z dodatkiem mineralnym, które w kontakcie ze skórą zamienia emitowane przez organizm ciepło na głębokie promienie podczerwone.

Promienie podczerwone mają korzystny wpływ na tkanki - polepszają przepływ limfy i wspomagają efekt wyszczuplający, połączony z działaniem antycellulitowym. Dla pełnego efektu rajstopy "Bye Cellulite" należy nosić co najmniej 6-8 godzin dziennie, czyli w trakcie typowego dnia pracy. Co istotne, efektywność działania rajstop nie zmniejsza się nawet po wielokrotnym praniu, jest to zasługą innowacyjnej technologii połączenia dodatku mineralnego ze strukturą przędzy, z której został wykonany.

"Za sprawą promieniowania następuje stymulacja przemiany materii, poprawa krążenia, co pozwala na dotlenienie naszej skóry. W efekcie możemy cieszyć się wygładzoną skórą. Skuteczność potwierdziły badania we Francji, Belgii, a także doświadczenia przeprowadzone w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi" - podkreśla Monika Kazimierczak z marki Gatta.

Od listopada walkę z cellulitem będzie również wspomagać Gatta Active Shapewear - bielizna korygująca sylwetkę o właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych. (PAP Life)