Portal DailyMail opisuje przypadek kobiety z Tajlandii, która stosuje nietypową metodę kształtowania sylwetki. Poklepując ciało sprawia ponoć, że tkanka tłuszczowa przemieszcza się z jednego miejsca w drugie. W ten sposób kobieta może powiększyć piersi, bądź wymodelować profil twarzy klientki.

Zabieg jest nieszkodliwy dla organizmu, jednak nie każda kobieta może zostać mu poddana. "Czasami musimy odmówić zabiegu, ponieważ niektóre piersi są zbyt małe by mogły zostać w ten sposób powiększone." - wyjaśnia Tajka.

"Wierzę, że moja umiejętność jest bardzo cenna. Nabyłam ją od mojej prababki i jestem teraz jedyną osobą na świecie, która praktykuje tę metodę." - zachwala swoje umiejętności Khemmikka.

Pacjentki, które skorzystały z nietypowego zabiegu twierdzą, że choć jest on dość bolesny, rezultaty w pełni wynagradzają cierpienie

"Bardzo podoba mi się ta metoda. Przychodzę tutaj, ponieważ nie chcę poddawać się operacji plastycznej, a ta metoda daje szybki rezultat i jest bezpieczna dla mojego ciała. Po zabiegu odczuwam ból, ale jest on do zniesienia." - twierdzi zadowolona klientka.

A oto, jak oklepywanie wygląda w praktyce:

http://youtu.be/5tA5x5mOGbA