Znana projektantka skomentowała styl Agaty Dudy. Prezydentowa raczej się nie ucieszy...

| Aktualizacja:

Choć z ust Lidii Kality padły nie do końca miłe słowa, trudno się nie zgodzić z tą opinią.

wróć do artykułu
  • ~Kobieta
    (2019-10-28 10:11)
    Projektantka wypowiedziała się o osobowości wymienionych prezydentowych. Litościwie nie wypowiedziała się o stylu ubierania się pani Dudy. W pełni się zgadzam z wypowiedzią projektantki. Personalne wycieczki o fizycznym wyglądzie robia tylko smarkate gimbusy.
  • ~wesoły~romek
    (2019-10-27 20:54)
    Wystarczy się chwilę zastanowić i postawić sobie retoryczne pytanie :Jak szwabska gadzinówka miałaby wyrazić uznanie dla małżonki polskiego prezydenta ? ;-)
  • ~mrowka
    (2019-10-27 10:10)
    projektantka niech spojrzy na siebie
  • ~Antyhejter
    (2019-10-26 12:03)
    Ta pani projektantka.Tłusta, świecąca,ale pyskuje bzdury.Pani Prezydentowa elegancka i jak na 1 damę godnie się prezentuje a w głowie też ma poukładane.Odzywa się wtedy, kiedy potrzeba , nie "kielczy" się z byle czego i do byle kogo.Zachowuje się godnie.
  • ~Roman A
    (2019-10-24 15:23)
    Aktualna prezydentowa jest jak pusta lala, nie ma nic do powiedzenia. Żeby nie wiem co ubrała to nie przykryje tej pustki.
  • ~Pepsi
    (2019-10-23 14:27)
    Pani Kalita jest znana i uznaną projektantka. No ale jej twórczości nie zobaczy się w galeriach handlowych. Dlatego ten kto tak pisze nie zna mody, trendów, sztuki. Po co się demaskowac?
  • ~Ed
    (2019-10-23 10:25)
    Znana projektantka ??? Gdzie znana ??? W Kolbuszowej, czy w innym wielkim mieście???
  • ~Miecio
    (2019-10-23 07:43)
    “Slynna”- hahaha projektantka wyglada na dame z agencji!
  • ~Aleksandra
    (2019-10-23 00:06)
    Może pani projektantka przyjrzy się najpierw sobie??
  • ~Jo
    (2019-10-22 19:48)
    Jakoś tak się porobiło, że ważniejsze się stało to co na głowie, a nie w głowie. Pani projektantce proponuję pooglądać się w dużym lustrze, zwłaszcza na otulające czernie, które podkreślają bruzdy na szyi i dodają lat. Tuszy raczej też nie zatuszuje ubraniem.....
  • ~Anna
    (2019-10-22 16:03)
    Proszę pani Kalita jeżeli pani twierdzi,że pani I prezydentowa Duda źle się ubiera to pani się nie zna na modzie.Wystarczy spojrzeć na Panią i moim kobiecym okiem to nie ciekawie się pani ubiera.Pani Agata Duda wygląda elegancko i jest świetnie ubrana zawsze.Brawo.
  • ~wawa
    (2019-10-22 13:54)
    Żony prezydentów zwykle coś robią dla dobra wspólnego . P. Duda nie robi nic. Jest jedynie wieszakiem na ubrania.
  • ~ POkraczne matoły
    (2019-10-22 13:54)
    Der .....a może coś POwiecie o frau Merkel ?
  • ~Zebra
    (2019-10-22 12:31)
    Ta tlusta baba ubranka w czarna firanke to projektantka mody?????
  • ~Kobieta
    (2019-10-22 11:24)
    Nie ważne co kto nosi, ważne co robi a nasza Pani Prezydentowa przez cztery lata pomimo ogromnych możliwości nie, zrobiła nic ani dla dzieci ani dla kobiet ani dla chorych. Łatwo jest nosić ładne stroje jak ktoś za nie płaci, trudniej jest coś zrobić. Za działalność powinniśmy oceniać a nie za kiecki! Bo to Pani Prezydentowa a nie modelka.
  • ~Am
    (2019-10-22 08:46)
    Styl to miała tylko Pani Jolanta Kwaśniewska czy wam się to podoba czy nie.
  • ~Zigi
    (2019-10-22 07:00)
    Najpierw niech sama się zkrutykuje
  • ~Goska
    (2019-10-21 21:55)
    Pani Duda super.
  • ~biu
    (2019-10-21 21:19)
    Czy ta ciemna ma styl ? chyba baby z zaściólka !
  • ~Aron
    (2019-10-21 21:16)
    Sama wygląda jak lump !