28-letnia Pippa zwróciła na siebie uwagę jako druhna na ślubie siostry. Trzymała welon w chwili wchodzenia siostry do Opactwa Westminsterskiego, gdy cała uwaga skoncentrowana była na sukni Pippa Middleton.

Reklama

Majestatycznym krokiem wraz z drużkami podeszła do głównego ołtarza. Siłą rzeczy została sfilmowana z tyłu. Jej kształtna sylwetka zyskała przydomek "Her Royal Hotness", czyli "Jej Królewska Gorącość"...

Zainspirowany przez nią nowy produkt (ang. Shaping Bum Boosters) zwiększa pojemność "żywotnych" części ciała o ok. 3 cm oraz o 15 stopni ogólne zaokrąglenia kształtów. Sekret tkwi w dyskretnej konstrukcji wyściółki wbudowanej w materiał powodującej, że płaskie pośladki zaokrąglają się.

Za to "poduszki" z przodu spłaszczają brzuch, a niewidoczne szwy powodują, że intymny element garderoby nie prześwituje przez spodnie lub sukienkę.

O Pippie mówi się, że ustanowiła nowy standard kobiecego kształtu, ale wydaje się, że rozgłos z tego powodu nie wyszedł jej na dobre. Tabloidy obiegła wiadomość, że rozstała się z narzeczonym Alexem Loudonem, z którym spotykała się przez trzy lata.

Media pisały o tym, że Loudon - finansista rozmiłowany w krykiecie i ceniący sobie prywatność - nie mógł sobie poradzić z tym, że Pippa z dnia na dzień stała się tak sławna i że on sam stał się obiektem zainteresowania wścibskich tabloidów.