Na razie opublikowano tylko jej zdjęcia. Dla pobudzenia apetytu zastrzeżono, że suknia dostępna jest w limitowanej edycji.

Reklama

Obcisłe wdzianko uwypuklające figurę, z lekka przypominające klasyczną togę zaprojektowane przez dom mody Alexandra McQueena sprawiło, że Pippa przestała być mało komu znaną, młodszą siostrą Kate, lecz z miejsca urosła do rangi dyktatorki stylu.

Miliony telewidzów obejrzały ją jak wdzięcznie, a zarazem majestatycznie i posągowo sunie po głównej nawie Opactwa Westminsteru trzymając końce ślubnego welonu siostry. Pokazała się też na balkonie Pałacu Buckinghamu i flirtowała z księciem Harrym.

W krótkim czasie na Facebooku zarejestrowała się ćwierćmilionowa grupa jej fanów. Jej sylwetkę podziwiano zwłaszcza od tyłu. Replika jej sukni z ćwierćrękawkiem i guziczkami na plecach od oryginału różni się innym krojem dekoltu i wykończeniem brzegów. Największa różnica dotyczy ceny - Debenhams sprzedaje ją za 170 funtów, podczas gdy oryginał miał kosztować ok. 20 tys.

AP / Paul Rogers

Dom towarowy postanowił pójść za ciosem i oferuje również replikę szmaragdowej sukni, którą Pippa miała na sobie na weselnym przyjęciu - z odsłoniętymi ramionami na ramiączkach.

Uśmiechnięta podobizna Pippy zdobi okładkę sierpniowego magazynu "Tatler". Podążyła śladem starszej siostry, która trafiła na okładkę magazynu w lutym.