Do 27 października na użytkowników serwisu Markafoni czeka nie lada gratka. Klub zakupowy oferuje kreacje Łukasza Jemioła z najnowszej kolekcji jesień/zima 2011. To już po raz drugi ten utalentowany polski projektant przygotował kolekcję dla Markafoni, którą będzie można nabyć z kilkudziesięcioprocentowym rabatem.

Reklama

W kolekcji występują miękkie linie, otulające dzianiny, kaszmiry, wełny i jedwabie z elementami skór. Sylwetki są wielowarstwowe, przygotowane z myślą o użyteczności i mobilności konstrukcyjnej. Rzeczy się dekonstruują, przez co można je przepinać i zmieniać ich formę.

Media

Łukasz Jemioł jest absolwentem ASP w Łodzi. W swoich projektach stara się podkreślać styl indywidualnej i nieformalnej elegancji. Był dwukrotnym stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia w dziedzinie sztuki i mody. Został również laureatem najważniejszych konkursów dla projektantów: Złota Nitka, Oskary Fashion de Lux pret-a-porter, Moda Folk. Swoje kolekcje prezentuje m.in. podczas Fashion Week Poland oraz Lizbona Fashion Week. Jest częstym gościem programów telewizyjnych, a jego stroje i kolekcje publikowane są na łamach najpoczytniejszych czasopism o modzie.

"Markafoni to miejsce dla osób, które czują wewnętrzną potrzebę bycia niepowtarzalnym, ceniących styl i jakość. Cieszymy się, że współpraca Markafoni z tak wyśmienitym projektantem, jakim jest Łukasz Jemioł rozwija się i że po raz kolejny przygotował on dla nas specjalną kolekcję. Należy tu wspomnieć, że ubiera m. in. tak znane osoby jak: Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska, Alicja Bachleda Curuś, Kayah, Małgorzata Socha, Hanna Lis, Magda Mielcarz, czy Joanna Horodyńska" - powiedział Szymon Bujalski Dyrektor Zarządzający Markafoni Polska.

PAP/EPA

Markafoni jest jednym z wiodących klubów zakupowych na świecie, którego oddziały funkcjonują w Australii, Grecji, Turcji, Korei Południowej i na Ukrainie - od września także w Polsce. Powstał w lipcu 2008 roku i obecnie skupia ponad 6,5 mln klubowiczów, którzy mogą nabyć markową odzież, kosmetyki, wyposażenie wnętrz oraz stylowe akcesoria taniej nawet o 70 proc. W swojej ofercie serwis posiada produkty ponad 1200 marek, również takich, które nie są dostępne w Polsce w tradycyjnym handlu. Markafoni Polska jest częścią Grupy Allegro.