Magazyn dla mężczyzn "GQ" jak co roku organizuje galę "Man of The Year" przyznając nagrody w rożnych kategoriach. Najwięcej emocji zawsze budzi jednak tytuł Kobiety Roku. W tej edycji plebiscytu uhonorowano nim właśnie Larę Stone.

Reklama

Jak podaje portal tvn24.pl, jurorzy uzasadnili swój wybór ogromną popularnością modelki oraz faktem, że nigdy nie stara się ona ukryć swojej osobowości pod markowymi ciuchami. Zawsze jest sobą, a mężczyźni nigdy nie mają jej dosyć.

28-letnia Lara Stone swoją ogromną popularność zawdzięcza byłej redaktor francuskiego "Vogue'a" Carine Roitfeld. To ona zainteresowała się mało znaną wówczas modelką i czyniąc z niej swoją ulubienicę wywindowała na sam szczyt.

Media

O Larze Stone mówi się niekiedy, że jest następczynią Kate Moss. Podobnie jak słynna Brytyjka, Stone nie stroni od używek, wizyt w klubach nocnych i rozbieranych sesji. Obie mają w sobie urok niegrzecznej ale nieziemsko seksownej kusicielki, która z łatwością może omamić każdego faceta. Dowodem na to, że Lara potrafi wzbudzać zainteresowanie u płci przeciwnej, jest właśnie tytuł "Kobiety Roku" magazynu "GQ".

Media