Field sławę zdobyła stylizując bohaterki w serialu "Seks w wielkim mieście". Zaproszona do współpracy przez Sarę Jessicę Parker początkowo miała stworzyć tylko kilka strojów dla granej przez nią Carrie. Produkcja zyskała międzynarodową popularność, a stroje stały się głównym znakiem rozpoznawczym bohaterki.

Reklama

Field rozwinęła skrzydła i została stylistką do końca serialowej produkcji. Kolejnym krokiem milowym w jej karierze była praca przy filmowej adaptacji książki "Diabeł ubiera się u Prady", za którą została nominowana do Oscara i nagrody BAFTA.

Dzięki uprzejmości warszawskiej galerii handlowej będzie można skorzystać z porad uznanej stylistki i choć przez chwilę poczuć się jak serialowa Carrie. Aby być jedną z 10 osób, które przejdą metamorfozę należy wypełnić formularz dostępny w punkcie informacyjnym centrum i dołączyć do niego zdjęcie całej sylwetki.

Na Facebooku Galerii Mokotów uruchomiona zostanie także specjalna aplikacja, za pomocą której będzie można dokonywać zgłoszeń. Komplet materiałów należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 23 września 2011 r.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Patricia Field wybierze 10 osób, z których każda weźmie udział w stylizacyjnych metamorfozach.

Reklama
PAP/EPA