Już jesienią telewizja TVN zaprasza na kontynuacje pierwszej edycji popularnego programu, w którym dziewczyny marzące o karierze top modelki będą rywalizowały o kontrakt z międzynarodową agencją modelek, firmą kosmetyczną oraz sesję okładkową w magazynie lifestylowym. Zatem jeżeli marzysz o przeżyciu niezwykłej przygody w świecie mody, chcesz poznać opinie jurorów, a Twoje oczy są „hypnotajzing” przybądź na casting do programu „Top Model. Zostań Modelką”. Castingi odbędą się
2 lipca w Katowicach (Galeria Szyb Wilson) oraz 7 lipca w Warszawie (Hala Nowy Torwar). Castingi we wszystkich miastach rozpoczną się o godzinie 9:00.

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich dziewczyn, które marzą o karierze modelki, są wieku 18 - 27 lat oraz mierzą co najmniej 170 cm. Dziewczyny
w rozmiarze „plus“ i oryginalnej urodzie są również mile widziane! Uczestniczki, które pomyślnie przejdą castingi, zmierzą się z wymagającymi zadaniami takimi jak: poruszanie się po wybiegu, praca przed kamerą czy techniki autoprezentacji.
A wszystko to pod okiem szacownego jury: Joanny Krupy, Karoliny Korwin Piotrowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego.

Równolegle z castingami odbywającymi się w trzech największych miastach w Polsce, uczestniczki mają możliwość zgłoszenia się do programu przez internet. Wystarczy wejść na stronę tvn.pl/modelki i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Oprócz tego, od 20 czerwca do 6 lipca, korzystając z tego samego formularza uczestniczki mają szansę wziąć udział w konkursie o „Dziką kartę”. 7 lipca odbędą się obrady jury konkursu, po których wyłoniona zostanie szczęśliwa dwunastka. Wytypowane kandydatki staną do wyścigu o „Dziką kartę”, który ma na celu wyłonienie trzech faworytek internautów. Wyniki zostaną ogłoszone 18 lipca o godz. 21:30. Zwyciężczynie konkursu internetowego dołączą do grona kandydatek wybranych podczas castingów w miastach i staną przed obliczem jury programu, które zdecyduje czy uczestniczka wejdzie do finałowej trzynastki „Top Model. Zostań Modelką”.

Tak jak w poprzedniej edycji 13 finalistek zamieszka w luksusowym domu pod okiem kamer. Zwyciężczyni zostanie wyłoniona w głosowaniu SMS-owym telewidzów. Nie czekaj, zgłoś się. „You have to shine like a star”! Regulamin i szczegółowe informacje na stronie tvn.pl/modelki