Spotkanie poprowadziła dziennikarka Anna Puślecka, która wraz z makijażystą marki Max Factor – Wojtkiem Rostowskim, przyjrzała się nowym trendom w modzie i makijażu. Letni look, wykonany z użyciem jednego z 6 odcieni pomadek Lipfinity Lip Tint, zaprezentowała zwyciężczyni pierwszej edycji programu „Top Model. Zostań Modelką” – Paulina Papierska.

Reklama
Media

Formuła LIPFINITY LIP TINT została stworzona na bazie wody. Pozwala to, zawartemu w niej barwnikowi, wtopić się w głębsze warstwy ust. Cienka końcówka umożliwia precyzyjne obrysowanie linii ust, a płaska strona aplikatora gwarantuje dokładne nałożenie produktu. Funkcjonalność wykonania sprawia, że LIPFINITY LIP TINT pełni zarówno funkcję pomadki, jak i konturówki do ust.

W porównaniu z innymi pomadkami i błyszczykami, LIPFINITY LIP TINT nie zawiera olejków ani wosku, dlatego gwarantuje ustom całkowicie nowy, niezwykle lekki wygląd. Ponadto, pomadka ta została wzbogacona o powszechnie znany nawilżacz – glicerynę. Dzięki temu Twoje usta zyskają zarówno piękny, precyzyjnie nałożony kolor, jak również nawilżenie o smaku waniliowym lub malinowym.

Podobnie do innych pomadek z linii LIPFINITY, również LIPFINITY LIP TINT odznacza się nieprzeciętną trwałością. Barwnik, który wtapia się w głębsze warstwy ust, sprawia, że kolor nie tylko dłużej się utrzymuje (do 2-3 godzin, bez konieczności ponownego nakładania), ale co najważniejsze, nie wyciera się, a tym samym nie pozostawia śladów (np. na kubku).

Kolekcja pomadek LIPFINITY LIP TINT obejmuje wiele odcieni - od stonowanych po bardziej wyraziste barwy.

- Soczyste barwy LIPFINITY LIP TINT charakterystyczne są dla pokazów mody i ożywiają naturalny kolor ust. Dzięki nim twarz wprost promienieje - podkreśla Pat McGrath, globalny kreator makijażu Max Factor. Makijażystka zachęca, aby pomadkę dodatkowo podkreślić błyszczykiem Vibrant Curve Effect. - W ten sposób Twoje usta będą apetycznie zaokrąglone, pełniejsze i pociągająco lśniące. Po prostu pokochasz ten efekt! - przekonuje.

Media