Niedawno sama była ozdobą wielu światowych wybiegów. Koneserzy mody znają jej twarz z wielu okładek pism o modzie. Teraz, jak donosi „Fakt”, żona Oliviera Janiaka zapowiada utworzenie szkoły dla modelek.

Reklama

– Mam już nazwę dla mojej szkoły i gotowy pomysł – mówi Karolina w rozmowie z Faktem. – Chcę przygotowywać modelki do zawodu. Oczywiście selekcja będzie odbywała się na samym początku – zapowiada Malinowska.

Malinowska podkreśla, że nie każda dziewczyna nadaje się do tego zawodu. Jej zdaniem dotyczy to zwyciężczyni polskiej edycji programu „Top Model”.
Modelka musi być chuda i wysoka, inne nie mają szans – mówi twardo Karolina. – Niestety stwierdzam, że zwyciężczyni programu „Top Model” Paulina Papierska absolutnie nie ma żadnych szans, by zostać top modelką, jest po prostu za mała. W mojej szkole będę się ściśle trzymać kryteriów – obiecuje Malinowska. Aby nie robić kandydatkom niepotrzebnych nadziei, selekcja ma odbywać się na samym początku.

Projekt jest już dopracowany, jednak otwarcie szkoły przesunie się o pół roku, bo Karolina wkrótce spodziewa się drugiego synka.

Malinowska to nie pierwsza modelka, która nie wróży Papierskiej szans w branży. Wcześniej sceptycznie do perspektyw polskiej Top Model odniosła się Anja Rubik.

>>> Czytaj także: Afera w "M jak miłość"! Koroniewska chce utrzymywać męża