Do łask wracają, niegdyś tak uwielbianie a trochę zapomniane w ostatnich dekadach, medaliony. Szczególną uwagę warto zwrócić na propozycje niemieckiej marki Madam Lili Design, które świetnie wpisują się w modę na biżuterię handmade.

Dawniej w wisiorach, które nosimy tak blisko serca, były zamknięte zdjęcia najważniejszych osób w życiu ich właścicielek. Madam Lili Designs, w szklanych bąbelkach umieszcza nostalgiczne obrazy przywodzące na myśl romantyczne uniesienia, dalekie podróże czy bliskie sercu sentencje. Dla romantyczek - nostalgiczny Paryż, dla podróżników - mapa wyznaczająca cel kolejnej podróży, dla wielbicieli sztuki - ukochane obrazy. Tego typu wisiory są noszone tuż przy sercu. I bardzo możliwe, że podbiją serca miłośniczek stylu vintage.

Reklama
Media

Wielbiciele impresjonizmu docenią być może naszyjnik, w którym, w srebrnym bąbelku, zatopiony jest fragment jednego z najsłynniejszych obrazów Clauda Moneta. Pasjonatki dekoracyjnej secesji mogą nosić na sercu samego Klimta. Są też medaliony wykonane są z brązu - jak ten ozdobiony stara mapą świata.

Reklama
Media
Media
Media

Medaliony Madam Lili Designs są dostępne w cenach ok. 90 zł. w butiku internetowym trendsetterka.com