– Jeśli dziewczyny chcą wyglądać modnie, powinny ubrać się w sukienki typu „prom dress” czyli krótkie, przed kolano, z szeroką spódnicą i dopasowanym gorsetem, bez ramiączek.
Panowie zaś najlepiej zaprezentują się w dobrze skrojonym garniturze, tak zwanym slim fit – wymienia ekspertka Monika Jurczyk.

Kolory, które królować będą na tegorocznych balach to granat, złoto i czerwień. Ale, ale! Żeby być modnym, nie tylko trzeba mieć trendy sukienkę czy garnitur w odpowiednim kolorze. Bardzo ważne są dodatki. Dla dziewcząt wyraźna biżuteria - duże kolczyki, torebka z kamieniami lub pokaźny naszyjnik, a u płci przeciwnej pasek, spinki do mankietów czy wystylizowany szalik – dodaje stylistka.

Joanna Łuszczyńska


Zgodnie z najnowszymi trendami postanowiła założyć tzw. prom dresses, sukienka w złotym kolorze. Do tego koniecznie czarno - złote dodatki - duże kolczyki i kwiat we włosach. - Myślę, że tak ubrana będę się świetnie bawić na studniówce - mówi dziewczyna. Koszt całości to 450 złotych.

Olga Babiarz 


Uwielbia granat, a ponieważ w tym sezonie jest bardzo trendy, postanowiła, że jej kreacja będzie właśnie w tym kolorze.
Do tego koniecznie naszyjnik i torebka z kamieniami. Całość to 470 zł.

Mateusz Polak


- Klasyczna elegancja to jest to. Czuję się świetnie w dobrze skrojonym szaro - czarnym garniturze i w fantazyjnie założonym szaliku - mówi Mateusz. Całość kosztuje 700 zł, ale przyda się na kolejne okazje - choćby na maturę czy egzaminy na studiach.

Jakie wybrać dodatki?

Czytaj dalej...

>>> Czytaj także: Beata Kozidrak odpoczywa na Zanzibarze


Dodatki:


>>> Czytaj także: Beata Kozidrak odpoczywa na Zanzibarze