Default
Reklama

Tym razem zamiast na scenie, panie paradowały po wybiegu. Zamiast stawać przed kamerami, stanęły przed obiektywami aparatów. Maciej Zień zjednał sobie udział najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazdy te imponują nie tylko urodą, ale i smakiem, który zapewnił im miano polskich ikon stylu. Teraz zgodziły się wystąpić w kreacjach tego uznanego projektanta. Oto efekty tej współpracy.

Małgorzata Socha wystąpiła w popielatej, falbaniastej sukni projektu Zienia. Ustawianie się do zdjęć stylowa i popularna aktorka ma opanowane do perfekcji…

DefaultNiecodzienną rolą w jej dorobku była jednak rola modelki. Pani Małgorzata jednak znakomicie odnalazła się na wybiegu a ruch wspaniale wyeksponował zwiewność kreacji.

DefaultKolejną ikoną stylu wśród polskich gwiazd jest Małgorzata Kożuchowska. Ona również zgodziła się zostać modelką Macieja Zienia. W białej sukni z dołem uszytym z piór aktorka wyglądała niczym łabędzica - nie tylko za sprawą łabędziej szyi.

DefaultRównież na wybiegu prezentowała się świetnie. Gdyby jakimś cudem zabrakło propozycji aktorskich, pani Małgosia z powodzeniem może zmienić branżę…

DefaultWielką trójcę muz Macieja Zienia uzupełniła Agnieszka Maciąg. Ta prezenterka i modelka zaprezentowała się w mniej zwiewnej sukni utrzymanej w lekko gotyckim stylu.

Reklama
DefaultZe swoim doświadczeniem i pozycją czołowej polskiej modelki pani Agnieszka królowała na wybiegu.

DefaultMając przy boku takie trzy piękności wybrane z grona największych polskich gwiazd trudno odmówić sobie pamiątkowej fotografii. Maciej Zień pękał z dumy: trudno o lepszą reklamę jego projektów!