Inne
Reklama
Inne

Sukienki specjalnie dla niej na tę okazję przygotował Maciej Zień.
Sukienki od Zienia to marzenie większości polskich celebrytek. Pokazy jego kreacji zawsze gromadzą tłumy sław, a ubrania jego projektu regularnie goszczą na czerwonych dywanach. Ale nie wszystkie gwiazdy mogą dostąpić zaszczytu noszenia sukni zaprojektowanej specjalnie dla nich. Nie mówiąc już o adekwatnych do popularności projektanta cenach…

Michał Wiśniewski zabrał córki do kinaInne

Kreacje z logo projektanta zaczynają się od 3 tys. złotych.

Do grona klientek Zienia właśnie dołączyła Iza Miko. Gwiazda przyleciała do Polski w piątek i swoje pierwsze kroki skierowała właśnie do atelier Maćka. Tam czekały na nią trzy gustowne sukienki. W jednej z nich aktorka na pewno pojawi się podczas gali wyborów Miss Polski w Płocku. Dzięki tym zdjęciom możemy zobaczyć je pierwsi!

Michał Wiśniewski zabrał córki do kinaInne

Iza wahała się między czerwoną, wydekoltowaną sukienką, a bardziej klasyczną czarną. W oko wpadła jej też złota kreacja, która bez wątpienia zrobiłaby wrażenia również na amerykańskich salonach.

Michał Wiśniewski zabrał córki do kinaInne
Reklama

Po godzinnych przymiarkach aktorka wciąż nie wiedziała, którą ma wybrać. Jeśli Iza Miko dobrze wypadnie w kreacjach Zienia, być może już niedługo zaprezentuje je również w Stanach.

Michał Wiśniewski zabrał córki do kinaDla projektanta będzie to znakomita promocja.

Michał Wiśniewski zabrał córki do kina