„Top model. Zostań modelką”, to program, w którym można będzie można podziwiać zmagania 13 pięknych dziewczyn i przemianę zwykłych, młodych kobiet we wspaniałe modelki.

W roli prowadzącej widzowie będą mogli podziwiać piękną Joannę Krupę - modelkę, która na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Ekskluzywne magazyny okrzyknęły Joannę najseksowniejszą kobietą oraz top modelką świata mody. Widać producenci programu postanowili zatroszczyć się o męską widownię...


Postępy początkujących modelek śledzić będzie równie gwiazdorskie jury, w którym zasiądą: popularny na świecie polski fotograf Marcin Tyszka; kochany przez gwiazdy projektant mody - Dawid Woliński oraz dziennikarka telewizyjna i radiowa Karolina Korwin Piotrowska. To oni wraz z prowadzącą, co tydzień zdecydują, która z dziewczyn wypadła najsłabiej i będzie musiała odejść z programu.

Dodatkowych atrakcji dostarczą pełniący rolę opiekunów i trenerów modelek choreograf Michał Piróg oraz aktorka i modelka Magdalena Mielcarz.

Tak gwiazdorska obsada powinna zapewnić popularność programowi. Podobnie, jak tłum pięknych kobiet, za których sprawą zapewne trudno będzie oderwać oczy od szklanego ekranu. Czy Polki prześcigną uczetniczki amerykańskiej wersji show?


Która z dziewcząt najbardziej zachwyci jurorów? Odpowiedź już niebawem. Od września program zagości na antenie TVN.

Zwyciężczyni zgarnie kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek i sesję okładkowa w magazynie Glamour.

Szczegóły odnośnie castingów znajdziesz tutaj