Obie osiągnęły sukces w kraju i za granicą. Pierwsza jest jedną z najlepszych topmodelek świata, rozchwytywaną przez najbardziej prestiżowe nazwiska, marki i tytuły. Druga do modelingu dołączyła karierę aktorską, zagrała główną rolę w „Quo Vadis”. Prywatnie są przyjaciółkami. Anja Rubik i Magda Mielcarz wspólnie wzięły udział w sesji i wywiadzie dla „Gali”. Opowiadają o życiu modelki na obczyźnie.

Reklama

Mielcarz zwierza się z braku stabilizacji, jaki dotyka młode dziewczęta zaczynające karierę za granicą.
A wiesz, co dla mnie było najtrudniejsze? To, że mijał miesiąc, a ja co dwa-trzy dni spotykałam się z grupą kompletnie nowych ludzi, w nowym miejscu. Nikogo nie znałam, więc ciągle padały te same, elementarne pytania: ‘Skąd jesteś, jak się nazywasz, gdzie mieszkasz, masz faceta, dzieci?’... Nie udawało się nigdy przeskoczyć dalej” – wspomina Mielcarz. „Miałam poczucie, że codziennie zaczynam “dzień świstaka”. Każdego ranka, od nowa. Czułam się obca, zagubiona” - dodaje.

Teraz Rubik i Mielcarz pracują na planie programu Top Model. Zostań Modelką. Zgodnie twierdzą, że są zadowolone z tego, jak obecnie wygląda ich życie zawodowe.