Najlepszym przyjacielem ciała kobiety jest futro

Tej jesieni i zimy nie zmarźniesz. Do łask wracają bowiem rozgrzewające futerka. Prawdziwe i sztuczne. Białe lub czarne. Długie lub krótkie.
W tym sezonie projektanci nie narzucają nam kolorystyki, rodzaju skóry i fasonów. Co więcej, pozwalają na całkowitą swobodę w kreowaniu pluszowego wizerunku: puszek może zdobić Twoje ciało, buty, torebkę, a nawet głowę.

Boskie ciało to za mało...
Dla kobiet glamour i lubiących podkreślać swoją zmysłowość proponujemy powrót do przeszłości. Jeśli chcesz poczuć się famme fatale lub pragniesz, by facet oszalał na Twoim punkcie, przywitaj go otulona białą - milutką w dotyku - etolą. O tym, co jeszcze bedziesz miała na sobie, zdecydujesz sama. Wszystko zależy od tego, co chcesz osiągnąć.
Lubisz wcielać się w rolę kobiety luksusowej? Nie zapomnij o spryskaniu ciała zniewalającymi perfumami i włożeniu ekskluzywnej biżuterii. Nie może zabraknąć także szampana...

Kadr z filmu Casino (1995): Sharon Stone w (modnej także dziś) eleganckiej, złoto-srebrnej sukni z cekinów i eloli z białego futerka.

W kraju i na świecie

Australijska piosenkarka - Delta Goodrem - na jednej z imprez w Sydney wystąpiła w czarnej kreacji imitującej futerko. Nie było jej za gorąco? Hm... na wyspie jest teraz środek zimy...

Białe futerko Ani Muchy też znalazło uzasadnienie. Aktorka, która świetnie bawiła się w towarzystwie swojego byłego chłopaka na festiwalu w Sopocie, przezornie zaopatrzyła się w modne, ciepłe i miłe w dotyku okrycie. Wrześniowe wieczory potrafią być już bardzo chłodne. A kto wie, czy w ekstremalnej sytuacji jej były partner sprawdziłby się w roli prawdziwego dżentelmena?

Co słychać na wybiegu?Futerka nosimy do mini spódniczek, szortów i krótkich botków.Świetnie wyglądają także w połączeniu z obcisłymi legginsami lub spodniami "rurkami".

Wariacje na temat futerka