Nie tylko dla snoba13 października 2007Charakterystyczny T-shirt z rozpinanym kołnierzykiem to już nie tylko ulubiona garderoba bywalców snobistycznych klubów tenisowych, ale także nieodłączny element męskiej mody miejskiej.
Mysi kolor i klamerki 13 października 2007Dbałość o szczegóły, elegancja i mysi kolor - to wizytówka projektantki Izabeli Łapińskiej. Jej najnowsza kolekcja została zaprezentowana w Hotelu Polonia w Warszawie, we wrześniu trafi na wybiegi w Waszyngtonie.
Ruszyły letnie wyprzedaże13 października 2007Dzisiaj większość sklepów rozpoczyna letnie wyprzedaże. Można liczyć na obniżki nawet o 70-procent. Ale uwaga, podczas letnich promocji można stracić głowę. Co kupować, by trafić na prawdziwą okazję?
Armani wkracza do Polski13 października 2007Od połowy lipca lubiący luksus mieszkańcy stolicy będą mogli robić zakupy u Armaniego. Butik z kolekcjami tego legendarnego już włoskiego projektanta otwarty zostanie przy Nowym Świecie 7. Na inaugurację sklepu ma przyjechać sam Giorgio Armani.
Black & White w nowej odsłonie13 października 2007Biel i czerń to zestaw ponadczasowy. W tym sezonie wybierają go nie tylko wielbicielki klasycznej elegancji, ale także baczne obserwatorki najświeższych trendów. Królował na pokazach, teraz uwielbiają go pojawiające się na snobistycznych imprezach celebrities.
Nowy sado-maso styl pani Beckham13 października 2007Victoria Beckham słynie ze swojej obsesji na punkcie mody. Publicznie zawsze pokazuje się perfekcyjnie wystylizowana. I do tej pory uchodziła za jedną z najbardziej szykownych kobiet świata. Niestety, ostatnio jej wyczucie smaku zaczęło trochę szwankować.
Najdziwniej ubrana polityk w historii13 października 2007Niemiecka polityk Andrea Milz, członkini rządzącej partii CDU, deputowana do lokalnego parlamentu Nadrenii Północnej-Westfalii, słynie w Niemczech ze swoich kuriozalnych strojów. Na oficjalnych posiedzeniach potrafi pokazać się w hełmie lub ustrojona pawimi piórami.
Do ślubu w czarnej sukience? 13 października 2007Czarne "bezy", mini, bombki, syreny i Józefinki, czyli suknie… dla odważnych panien młodych. Podczas Tygodnia Mody Ślubnej - Pasarela Gaudi Novias - Noviaespania w Barcelonie projektanci zaprezentowali trendy mody ślubnej na 2008 rok.
Jak nie popełnić błędu posłanki Szczypińskiej13 października 2007Po raz kolejny damska torebka staje się przedmiotem politycznej awantury. Po teletubisiu Tinky Winky, który miał kłopoty za sprawą swojej czerwonej torebki, przyszła pora na Jolantę Szczypińską, posłankę PiS, sfotografowaną z torebką Chanel, prawdopodobnie kupioną na bazarze. Jak ustrzec się przed kupnem podróbki? Oto kilka prostych rad.
Seksowny szelest koło ucha13 października 2007Duże koła, kuleczki na łańcuszku, wisiorki - koniec z minimalistycznymi kolczykami. Od dwóch sezonów ozdoby na uszy nie są tylko dyskretnym tłem dla Twojej kreacji, a mocnym akcentem pointującym cały Twój strój.
Magdy M. sposób na zwalczanie chandry13 października 2007Kilo popcornu, miska lodów czekoladowych i piżama...to klasyczny zestaw Magdy M. pomagających zwalczyć chandrę. Nie polecamy! Zbyt kaloryczny! A poza tym, czy 30-letnia kobieta powinna sypiać w piżamce z misiem? Raczej nie. Ukochany Magdy, Piotr na pewno chętnie widziałby ją w seksownej, koronkowej koszulce.
Prawie jak z bazaru13 października 2007Biżuteria w tym sezonie musi być widoczna, czasami wręcz krzykliwa. Możesz pozwolić sobie na prawdziwe szaleństwo. Szukasz bransoletki? Wybieraj te duże, szerokie i kolorowe - są oryginalne i piękne komponują się z opalenizną.
Cameron Diaz - w rurkach i szpilkach13 października 2007Cameron Diaz od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet świata. Z jej figurą trudno wyglądać źle, ale tej jednej z najlepiej opłacanych gwiazd Hollywood nie można odmówić niezwykłego wyczucia smaku. Cameron potrafi świetnie dobrać zarówno zwykłe dżinsy, jak i wytworną suknię.
Co Magda M. zakładała na spotkanie służbowe?13 października 2007W pracy urocza pani adwokat stawia na elegancję i kobiecość. Uwielbia żakiety w różnych kolorach i fasonach. Do tego chętnie zakłada zwiewne sukienki, spodnie w kancik lub spódnice za kolana. Idealnym uzupełnieniem stroju jest bluzka, obowiązkowo z dużym dekoltem. Magda M. jest mistrzynią w eksponowaniu kobiecych atutów.
Podróż w głąb Afryki w majtkach i staniku13 października 2007Seksowne przezroczystości i śmiałe wzory uwydatniające kobiece kształty, lamparcie cętki, i uwodzicielskie hafty w kolorach hebanu i kości słoniowej to wizytówka nowej kolekcji bielizny francuskiej marki Chantelle, inspirowanej drapieżną i kuszącą Afryką.
Najkrótsze mini, najdłuższe nogi, czyli gala MTV13 października 2007Gwiazdy uwielbiają pokazywać się na takich szalonych imprezach jak gala MTV Movie Awards. Mogą wtedy pozwolić sobie na bardziej ekstrawaganckie kreacje niż na eleganckich Oscarach. Przebojem przedwczorajszego spędu w Gibson Amphitheatre w Kalifornii była mini. Zgrabne nogi prezentowały m.in.: Victoria Beckham, Cameron Diaz i Fergie.
Przyjaciółki Magdy M.13 października 2007Magda M. spędza dużo czasu z przyjaciółmi. Długie rozmowy, spacery, zajęcia w klubie fitness, wieczory zwierzeń należą do codziennych zajęć aktywnej pani adwokat. Koleżanki Magdy różnią się od siebie nie tylko osobowością, ale także stylem ubierania. Sprawdź, może znajdziesz w ich szafach coś dla siebie?
Fikuśne klapki dla faceta13 października 2007Nad Wisłę dotarł nonszalancki śródziemnorski styl. Klapki i japonki to częsty element także męskiej garderoby.
W co ubrać łobuziaka?13 października 2007Ubranie dla chłopca musi być przede wszystkim wygodne. W żadnym wypadku nie może krępować ruchów ani utrudniać zabawy.
Wystrojona i różowa 13 października 2007Co w tym sezonie obowiązkowo powinna mieć w szafie mała elegantka? Przede wszystkim ubrania we wszelkich możliwych odcieniach różu - od bladych pasteli po intensywny amarant.