Dbałość o szczegóły, elegancja i mysi kolor - to wizytówka projektantki Izabeli Łapińskiej. Jej najnowsza kolekcja została zaprezentowana w Hotelu Polonia w Warszawie, we wrześniu trafi na wybiegi w Waszyngtonie.
O Izabeli Łapińskiej mówi się, że jest mistrzynią detalu i faktycznie w jej najnowszej kolekcji uwagę przykuwają oryginalne klamry przy zapięciach sukienek. Jej ulubione kolory to czerń,
szary i mysi. Idealnie pasują do eleganckich, długich sukni z odsłoniętymi plecami i dopasowanych, podkreślających talię bluzek i marynarek. Do stroju obowiązkowo czerwone szpilki.
"Projektuje modę, która mnie samej się podoba i podkreśla kobiecość" - mówi projektantka.
Pokaz obejrzeli m.in. Jolanta Fraszyńska, Beata Ścibakówna, Ilona Felicjańska, Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą i Anna Popek.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|