Trzylatki, czyli najmłodsze ofiary obietnic premiera Tuska

| Aktualizacja:

Rząd podjął się misji niemal niemożliwej. "Za cztery lata wszystkie dzieci trafią do przedszkoli, za trzy lata chodzić tam będzie już 90 proc. z nich" – deklarowała wczoraj minister Krystyna Szumilas, korygując delikatnie optymistyczne założenia premiera z piątkowego expose o „miejscach dla wszystkich”.

wróć do artykułu
  • ~violcia
    (2012-11-29 21:09)
    Mam trójkę małych dzieci, razem z mężem pracujemy. Opiekunka do najmłodszej oraz prywatne przedszkole dla dwójki - w innym nie ma miejsc,,, Żyjemy na granicy ubóstwa, bo za duże dochody ( nie ma u nas żłobka, przedszkole normalne tzn, państwowe przeładowane, mogą przyjąc tylko najstarszą, a 3 letnia się nie łapie).mamy takie sobie zarobi - ja po studiach, mąż włąsna działąlność. Żyć, nie umierać... ?Jestem wyczerpana...
    ćhyba uciekniemy z tej naszej "kochanej
    Polski"
  • ~~Tofik
    (2012-10-16 23:09)
    kto po raz kolejny ufa temu partaczowi to sam jest partaczem i przyczynia się do partaczenia własnego kraju
  • ~Babcia Józia
    (2012-10-16 21:14)
    Idiotą jest kto wierzy w obiecanki Tuska.
    Już wiele razy oszukał Polaków.
    To jest kolejne cyniczne łgarstwo.
  • ~gdfgdf
    (2012-10-16 15:08)
    Bezczelny CHAM. Obiecuje miejsca w przedszkolach, tymczasem te przedszkola są utrzymywane z kasy rodziców którzy płacą podatki do kasy miasta! Te obiecanki to "gruszki na wierzbie", wystarczy spojrzeć na spadające ceny nieruchomości, za chwilę ruszy lawina procesów o zawyżanie wartości gruntu przez US i Rady Miasta! Spadek wartości nieruchomości z opóźnieniem ale mocno ograniczy wpływy z podatków od nieruchomości.
  • ~Gosia
    (2012-10-16 14:16)
    No cóż, jakieś reformy przeprowadzać trzeba bo dzieciaków w szkołach jest coraz mniej. Byłam nauczycielką, ale niestety nie przedłużono ze mną umowy właśnie przez to, że klas jest coraz mniej. Ale nie ma tego złego, jestem obecnie w policealnej szkole w Progresie, kształcę się na opiekunkę dziecięcą i w tym kierunku chciałabym iść dalej. Może przynajmniej będę miała pracę przy opiece nad najmłodszymi.
  • ~Realista
    (2012-10-16 09:25)
    Prędzej Polacy będą bogatsi od Niemców i Anglików niż spełnią się obietnice Tuska
  • ~bobo
    (2012-10-16 08:35)
    To wszystko baju baju. Kto mądry uwierzy w kolejne obiecanki
  • ~Ri
    (2012-10-16 08:34)
    Pewne jest tylko to, że ucierpi ktoś, by premier mógł się chwalić!!!
  • ~Genitaliusz
    (2012-10-16 07:24)
    Żałosny premier , żałośni ministrowie