Najważniejsi politycy i celebryci na świecie wciąż są na świeczniku. światła reflektorów są na nich skierowane podczas wielkich gal, ale też spaceru z psem czy wypadu po zakupy. A to wymaga nienagannego wizerunku. Na dodatek strój obojga partnerów powinien być odpowiednio dobrany.

Reklama

Jak radzą sobie z tym znane i lubiane duety. Oto najbardziej stylowe pary w opinii magazynu "In Style".

1. BRAD PITT I ANGELINA JOLIE

Ich wspólny przydomek "Brangelina" najlepiej świadczy o tym, że we dwoje tworzą nową jakość. Jak również markę przeliczaną na miliony dolarów... W dziedzinie stylu tych dwoje nigdy nie zawodzi. W każdej sytuacji imponują stylowym, świetnie dopasowanym strojem, który harmonizuje u obojga. Zasłużone pierwsze miejsce.czytaj dalej2. BARACK I MICHELLE OBAMA

Oboje regularnie figurują w rankingach najbardziej stylowych i najlepiej ubranych osób - tym bardziej musieli zaistnieć wśród par. Nie dbają wzorem niektórych duetów show-biznesu o kolorystyczny dobór strojów. Ale nic dziwnego - prezydent USA zwykle zobowiązany jest do noszenia klasycznej czerni. Zawsze wyglądają wspaniale.

czytaj dalej
3. TOM CRUISE I KATIE HOLMES

Kolejna po Brangelinie para, która uczyniła z siebie wycenianą na miliony markę. Jednak w ich przypadku nie jest to żadną tajemnicą. Podobno wiąże ich kontrakt wyraźnie określający ton medialnych wypowiedzi Katie i kwotę, jaką wydaje Tom na garderobę swojej żony. Ich wizerunek kosztuje krocie - jest po prostu dobrą inwestycją.

czytaj dalej
4. DAVID I VICTORIA BECKHAM

Od lat są trendsetterami w każdym calu. Cały świat naśladuje jego stylizacje, jej fryzury i projekty. Atrakcyjność tej pary docenili projektanci, obsadzając ich w superdrogich kampaniach reklamowych. Są kolejnym duetem, który znaczy więcej, niż każde z nich z osobna. Złośliwi mówią, że to dlatego Posh nie odeszła, gdy wyszły na jaw zdrady jej męża.

Reklama

czytaj dalej
5. ELLEN DEGENERES I PORTIA DE ROSSI

Jedyna homoseksualna para w zestawieniu. Kobiety są parą od 6 lat, 2 lata temu wzięły ślub. Duet 52-letniej gwiazdy talk-show i 15 lat młodszej aktorki z serialu "Ally McBeal" jest lubiany przez świat mediów za bezpretensjonalność, profesjonalizm, no i oczywiście - za swoją egzotykę. A gwiazdy wykorzystują to, by wspierać mniejszości seksualne.

czytaj dalej
6. MARC ANTHONY I JENNIFER LOPEZ

Oboje mają sukcesy zawodowe na koncie, lecz ona jest mocniejszą i zdecydowanie piękniejszą stroną duetu. A jednak to właśnie przy nim, nie hollywoodzkich casanowach w stylu Afflecka i P. Diddy'ego znalazła rodzinne szczęście. To głównie nim zajmuje się ta jedna z najstateczniejszych par Hollywood. Dlatego dziwi tak wysokie miejsce w rankingu.

czytaj dalej
7. ZAC EFRON I VANESSA HUDGENS

Kto by pomyślał, że dziecięce gwiazdy wytwórni filmów Disneya zajdą tak wysoko! Odtwórcy głównych ról "High School Musical" związali się też w życiu prywatnym. Oboje dbają o odpowiednie stroje, fryzury i stylizacje, ale on chyba troszkę bardziej... Są młodzi, piękni i warci dużo, ale to bardzo dużo pieniędzy!

czytaj dalej
8. HUGH DANCY I CLAIRE DANES

W polskich mediach nie słychać o nich zbyt dużo. Aktorzy poznali się na planie filmu "Wieczór", gdzie wcielili się w... rodzeństwo. Poza planem połączyła ich inna więź... Są nie tylko młodzi i urodziwi, a do tego świetnie ubrani. Gdy pokazują się razem, promienieją miłosnym szczęściem.

czytaj dalej
9. ASHTON KUTCHER I DEMI MOORE

Ci natomiast są z pewnością urodziwi, ale nie tak młodzi - Demi Moore ma już po 40-tce. Nikt tak mocno jak oni nie opanował społecznej przestrzeni internetu - ich konto ta Twitterze odwiedzają miliony fanów. Para nie tylko pięknie wygląda, ale też chętnie dzieli się swoją prywatnością.

czytaj dalej
10. GABRIEL AUBRY I HALLE BERRY

Ona - jedna z najpiękniejszych gwiazd ostatnich lat, on - niezwykle przystojny model. Wspólnie tworzą jedną z najpiękniejszych par show-biznesu.NA DALSZYCH MIEJSCACH ZNALEŹLI SIĘ: 11. Joshua Jackson i Diane Kruger 12. Jay-Z i Beyonce 13. Gavin Rossdale i Gwen Stefani 14. Will Smith i Jada Pinkett Smith15. Josh Duhamel i Fergie 16. Seal i Heidi Klum 17. Matthew Broderick i Sarah Jessica Parker.