Kobieta gotowa na wszystko

Fergie słynie ze zdecydowanego charakteru. Wszyscy wiedzą, że ta dziewczyna żadnych wyzwań się nie lęka. Jednak na otwarciu Hard Rock Cafe w San Diego zadziwiła wszystkich i pokazała, że naprawdę jest gotowa na wszystko. Seksowna piosenkarka pokazała się bez chłopaka, ale za to z piłą mechaniczną. Czyżby starała się o jakąś rolę w horrorze? Jeśli tak, to producenci nie powinni obsadzać jej w roli ofiary…Biały miś dla dziewczyny

Czy jest coś bardziej banalnego od dziewczyny z białym misiem pod pachą? Może i to oklepany chwyt, ale zawsze działa. Ostatnio sięgnęła po niego Chistina Ricci na tokijskiej premierze filmu „Penelope” i od razu wzbudziła zainteresowanie mediów.

Paris Hilton od fotoreporterów nieodstępujących jej na krok jest po prostu uzależniona. Żeby więc nie zanudzać ich tylko swoją osobą, chętnie pozuje do zdjęć z przeróżnymi maskotkami i gadżetami. Wybierając się do Niemiec najsłynniejsza dziedziczka świata musiała zapłacić spory nadbagaż za targanie ze sobą pokaźnych rozmiarów zabawek. No, ale potem mogła wszem i wobec prezentować się z wielkim białym misiaczkiem, pluszową podobizną swojego ukochanego pieska Tinkerbella i beztrosko szaleć na wygodnej oponie w berlińskim lunaparku.

Wszyscy patrzą na dobrą wróżkę

Z kolei Sharon Stone dzięki magicznej szkatułce odegrała rolę dobrej wróżki. Aktorka sprzedała na aukcji w Dubaju podręczną toaletkę projektu Louisa Vuittona. Pieniądze poszły na szczytny cel, bo na walkę z AIDS. A cały świat mógł podziwiać zdjęcia z gwiazdą „Nagiego instynktu” w roli głównej.