"Tu właśnie uprawiałem seks"

| Aktualizacja:
X

W zasadzie dwoje ludzi może okazywać sobie miłość wszędzie. Może do tego dojść w małżeńskim łożu, uroczym zaułku lub... na środku Oceanu Atlantyckiego. Teraz kochankowie mogą podzielić się swoją radością ze światem za pośrednictwem nowej strony internetowej. Pozwala ona opisać seksualne zbliżenie w najdokładniejszych detalach...

Strona, zatytułowana IJustMadeLove.com(WłaśnieUprawiałemMiłość.com) z pomocą Google Maps pokazuje mapę całego świata z podziałem na państwa. Wystarczy kliknąć na dany kraj, by - krok po kroku - odnaleźć dokładny punkt na mapie - miejsce, gdzie oddawało się miłosnym uniesieniom - a następnie podzielić się tą radosną nowiną z całym światem!

Możemy również zaznaczyć na mapie, że radosne chwile spotkały nas, dajmy na to, na schodach w apartamencie przy ulicy Wołoskiej w Warszawie. Program pozwala określić, czy stosunek miał miejsce w pomieszczeniu, czy przybrał postać ruchu na świeżym powietrzu.

Ale internauta może w jeszcze większych detalach opisać sposób, w jaki okazywał partnerowi swoje oddanie, klikając w jedną z pięciu najpopularniejszych pozycji odwzorowanych graficznie w specjalnym menu (oczywiście można zaznaczyć „ptaszkiem” wszystkie pięć).

Do tej pory już ponad 11 tysięcy użytkowników internetu postanowiło ponieść w świat radosną nowinę, a witryna przeżywa prawdziwe oblężenie.

________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Szał uniesień...
>>> Najdziwniejsze miejsca, w których ludzie uprawiają seks
>>> Brzydcy mężczyźni są bardziej płodni

>>> 79 najsłynniejszych "gołych" okładek

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes.
Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl
    Powered by ContentStream