Stylowe powitanie na G7! Małgorzata Tusk nie ustępowała wyglądem prawie 20 lat młodszej żonie premiera Kanady. FOTO

| Aktualizacja:

Dosłownie chwilę temu Donald Tusk opublikował na swoim Instagramowym profilu zdjęcia ze spotkania z premierem Kanady i jego żoną, a już polubiły je tysiące osób. Wielu z tych, którzy skomentowali fotografie, zachwycało się stylizacją małżonki byłego premiera, ale nic w tym dziwnego. Wyglądała naprawdę świetnie.

wróć do artykułu
  • ~?
    (2018-07-15 16:37)
    Przecież Premier Kanady ma męża, to skąd ta żona ?
  • ~Alina_pias
    (2018-07-15 15:05)
    Cóż można o niej dobrego napisać? Co pięknego można zobaczyć?. Proszę spojrzeć na nogi jednej i drugiej. W wyrazie twarzy - prostaczka, ogólnie w wyglądzie - pacynka.
  • ~Wartt
    (2018-07-13 07:42)
    Co to za krety pisze takie bzdury na zamowienie???????
  • ~Laska
    (2018-07-13 07:34)
    Czym tu sie zachwycac? Ot, buraczana wiesniaczka w czerwieni :):):)
  • ~To cala prawda
    (2018-07-13 07:31)
    Tiaaaa - tuskowa baba to przy zonie premiera Kanady wyglada jak zwykla po-mywaczka. Jedynie moze rywalizowac z kaszalotem “chrabiego”
  • ~kanadyjczyk
    (2018-07-12 15:30)
    Zona premiera Kanady to kompletna kretynka, glupsza od swojego meza. Z zawodu aktorka, jej maz byl "drama teacher" w szkole sredniej.Na studiach ******* rok, bo sie nie nadawal.
  • ~Hguy
    (2018-07-07 08:55)
    Jeden Głupszy od drugiego
  • ~Olga
    (2018-07-04 19:05)
    Owszem, ładna sukienka, ładny kolor, ładna fryzura pani Tusk - ale ta długość....Przecież to u was parę stron niżej czy wyżej jest artykuł o tym, jak to jest ważne dla pań od pewnego wieku...Nie czytacie tego, co sami piszecie?
  • ~Roczliczyć niemieckich szpiego-agentów
    (2018-06-21 21:33)
    tusski precz od koryta raz na zawsze
  • ~emka
    (2018-06-14 10:44)
    Wbrew tytułowi artykułu: M. Tusk USTĘPOWAŁA wyglądem żonie premiera Kanady. W was w Tuskowej zachwyca? Rozszerzana czerwona sukienka i niezgrabne nogi ? Czy wy oczu nie macie?
  • ~Warszawianka
    (2018-06-13 13:17)
    Pisowskie wodogłowie nieuleczalne.
  • ~Czupiradlo
    (2018-06-12 17:13)
    Co ta donkowa tak powykrecalo. Wyglada jak czupiradlo z glebokiej prowincji.
  • ~parapet
    (2018-06-12 14:54)
    "Prawie" robi różnicę.
  • ~dadi
    (2018-06-11 20:52)
    hi,zle wyglada.najgorsza jest fryzura.
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2018-06-11 11:25)
    No przepiękna ta nasza Królowa Europy, całkiem PO dobna do królowej Wielkiej Brytanii !!!
  • ~?
    (2018-06-11 11:21)
    czy to ta PO czwara w czerwonym ?
  • ~Sara
    (2018-06-11 10:09)
    Nic zachwycajacego troche przestraszona ta Pani a z tą urodą i elagancją to gruba przesada bez rewelacji
  • ~pola
    (2018-06-10 23:30)
    czym sie zachwycac --to nic niema z elegancja z gracja -jakas kobitka --pasuje do frycza
  • ~Jerzy Sulima
    (2018-06-10 19:21)
    Polactwo - to stan umysłu, w którym nienawiść do pobratymca jest znana w całym świecie, a już lekceważenie prawa jest normą . Panie premierze ma Pan piękną żonę a na dodatek dobrze reprezentuje nasz kraj i urząd męża
  • ~bianka
    (2018-06-10 09:28)
    Plus za swobodną, odmładzającą fryzurę pani Małgorzaty i kolor sukienki, natomiast fason zupełnie nie trafiony, za długie rękawy i mocne rozkloszowanie poniżej bioder powodują, że sylwetka straciła proporcje, wydaje się niższa i przysadzista.

Może zainteresować Cię też: