Stylowe powitanie na G7! Małgorzata Tusk nie ustępowała wyglądem prawie 20 lat młodszej żonie premiera Kanady. FOTO

| Aktualizacja:

Dosłownie chwilę temu Donald Tusk opublikował na swoim Instagramowym profilu zdjęcia ze spotkania z premierem Kanady i jego żoną, a już polubiły je tysiące osób. Wielu z tych, którzy skomentowali fotografie, zachwycało się stylizacją małżonki byłego premiera, ale nic w tym dziwnego. Wyglądała naprawdę świetnie.

wróć do artykułu
  • ~Roczliczyć niemieckich szpiego-agentów
    (2018-06-21 21:33)
    tusski precz od koryta raz na zawsze
  • ~emka
    (2018-06-14 10:44)
    Wbrew tytułowi artykułu: M. Tusk USTĘPOWAŁA wyglądem żonie premiera Kanady. W was w Tuskowej zachwyca? Rozszerzana czerwona sukienka i niezgrabne nogi ? Czy wy oczu nie macie?
  • ~Warszawianka
    (2018-06-13 13:17)
    Pisowskie wodogłowie nieuleczalne.
  • ~Czupiradlo
    (2018-06-12 17:13)
    Co ta donkowa tak powykrecalo. Wyglada jak czupiradlo z glebokiej prowincji.
  • ~parapet
    (2018-06-12 14:54)
    "Prawie" robi różnicę.
  • ~dadi
    (2018-06-11 20:52)
    hi,zle wyglada.najgorsza jest fryzura.
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2018-06-11 11:25)
    No przepiękna ta nasza Królowa Europy, całkiem PO dobna do królowej Wielkiej Brytanii !!!
  • ~?
    (2018-06-11 11:21)
    czy to ta PO czwara w czerwonym ?
  • ~Sara
    (2018-06-11 10:09)
    Nic zachwycajacego troche przestraszona ta Pani a z tą urodą i elagancją to gruba przesada bez rewelacji
  • ~pola
    (2018-06-10 23:30)
    czym sie zachwycac --to nic niema z elegancja z gracja -jakas kobitka --pasuje do frycza
  • ~Jerzy Sulima
    (2018-06-10 19:21)
    Polactwo - to stan umysłu, w którym nienawiść do pobratymca jest znana w całym świecie, a już lekceważenie prawa jest normą . Panie premierze ma Pan piękną żonę a na dodatek dobrze reprezentuje nasz kraj i urząd męża
  • ~bianka
    (2018-06-10 09:28)
    Plus za swobodną, odmładzającą fryzurę pani Małgorzaty i kolor sukienki, natomiast fason zupełnie nie trafiony, za długie rękawy i mocne rozkloszowanie poniżej bioder powodują, że sylwetka straciła proporcje, wydaje się niższa i przysadzista.
  • ~emka
    (2018-06-09 17:17)
    Nie zakłamie się rzeczywistości, a w rzeczywistości zdecydowanie lepiej prezentuje się żona premiera Kanady ma ciekawszą sukienkę i zgrabne nogi! Jest wysoka - wygląda jak modelka. Nie wiem, co was zachwyca w Tuskowej...
  • ~Tom
    (2018-06-09 16:18)
    Do pięt nie dorasta Agacie Dudzie
  • ~jedyna prawda
    (2018-06-09 15:35)
    Tosiu!! A Ty jestes z PiSu i towystarczy za caly komentarz. Tfu!!!!
  • ~sd2017
    (2018-06-09 15:11)
    D. Tusk spotyka się dzisiaj z najważniejszymi politykami naszego świata. Będzie siedział z nimi przy jednym stole. Politycy pis będą się za to spotykali z Orbanem, Łukaszenką i murzynami z rady bezpieczeństwa onz. panowi z pis przypomnę wam tylko - 27 : 1.
  • ~Yogi miś
    (2018-06-09 13:15)
    dlaczego ta małgośka jest taka wystraszona? nadal ją bije ten folksdojcz?
  • ~miszcz
    (2018-06-09 11:38)
    Wyglądała prawie jak czterdziestolatka ;) "Prawie" - robi różnicę...
  • ~amara
    (2018-06-09 11:13)
    Przeciętna, bez klasy, w stylu kucharki wypuszczonej w wielki świat.
  • ~ale jaja...ale jaja...
    (2018-06-09 10:22)
    Czy tą sukienkę też myśmy jej kupowali?... No cóż ..Gosia nasmarowana przez Fułka ....trzyma się, ale już widać, że to botoks...

Może zainteresować Cię też: