"Manekiny"... Kinga Duda zbiera baty za TE zdjęcia i strój ze studenckiego balu połowinkowego

| Aktualizacja:

W tym tygodniu trafiły do sieci zdjęcia tzw. półmetku studentów Wydziału Prawa i Administracji UJ. Na fotografiach widać m.in. córkę prezydenta Kingę Dudę. W pięknej czerwonej sukni prezydentówna wygląda posągowo, ale nie wszystkim to się podoba...

wróć do artykułu
  • ~Z powazaniem Jadwiga Molenda Florida USA
    (2017-05-22 20:14)
    Nie wiedzialam ze teraz w Polsce mamy duzo ordynardych polek to na dodatek mase zazdrosnych . Polskie kobiety zjada was potworna zazdrosc. Dziewczna wyglada pieknie i bardzo ladnie sie prezentuje . przestancie mowic zle o parze prezydenckiej nareszcie mamy reprezentacyjna i ma dra owielkiej kulturze pana Prezydenta z ktorego mozna byc dumnym . Nie bylo nigdy w polsce takiego wysokiej klasy pana Prezydenta , ale zeby o tym wiedziec trzeba tez miec wyska kulure . Teraz w Polsce jest bardzo duzo chamstwa .
  • ~Eva
    (2017-05-21 20:42)
    Sliczna dziewczyna i co najwazniejsze madra. Zazdrosc przez was mowi.
  • ~helena
    (2017-05-20 09:55)
    Piekna dziewczyna !!!!! ale wiadomo,że trzeba krytykowac bo nie z ich kasty???? Pani Kingo, prosze się nie przejmować buraczaną ynteligencją,oni już tak mają!!!!!!!!
  • ~Simca
    (2017-05-20 09:30)
    Najważniejsze ze nie wyróżnia sie skłonnością do notorycznego jatrzenia tak jak redakcja znanego niemieckiego koncernu prasowego w Polsce
  • ~madry
    (2017-05-20 09:27)
    Naturalnie tleniona.
  • ~dddddddddddddddd
    (2017-05-20 09:07)
    jest tak samo kukłowata jak jej mama, piękna ale kukła. zero naturalności i radości życia, kolory spoko, pisze o wnętrzu które nieuchronnie się wybija, zimna mieszczańskość w każdym calu, wymuszona i bez życia
  • ~enter
    (2017-05-20 07:42)
    Gdyby chodziło o Kasię Tusk (która chyba nic nie studiowała), to mogłaby przyjść na ten bal w neonowo pomarańczowej sukience w zielone groszki i patykiem w nosie, a Der Dziennik cmokałby z zachwytu. Lecz gdy chodzi o ludzi obecnej władzy, patriotyzm, tradycję i Kościół, to w każdej dotyczącej ich sprawie takie polskojęzyczne volksmedia "dorabiają gębę", jak pisał Gombrowicz
  • ~cierpliwy
    (2017-05-20 03:28)
    wygląda jak okładka Konstytucji RP chyba na złość tatuńciowi - ale strach się bać bo kończy ten sam wydział na tym samym UJ to może Konstytucję też "szanuje" jak jej tatuś ...
  • ~lolo
    (2017-05-20 00:35)
    Ale wieśniacki lans, ja p...
  • ~obserator
    (2017-05-20 00:35)
    maly murzynek ??? we francji by to nie przeszlo .Na mojego psa ;ktory jest caly czarny musze mowic " KOLOROWY PIES " chien de couleur . albo black ;bo czarny a w szczegolnosci murzyn ,to sie kwalifikuje pod sad (rasizm !!! )
  • ~Lech
    (2017-05-20 00:12)
    Sztuczna lala, w dodatku nie potrafi przegrywać. Te dwie dziewczyny są od niej ładniejsze i wyglądają na mniej przemądrzałe.
  • ~KOU
    (2017-05-20 00:02)
    Inni studenci i studentki to jakieś dziwactwa, bez proporcji, sylwetki, figury, talii. Kinga wyróżnia się i przyciąga wzrok...
  • ~mały murzynek?
    (2017-05-19 21:55)
    o co jej chodzi, to nie jest nietakt, to gruby nietakt, jej koleżanka jest po prostu pięknie opalona, gdyby w jej domu o ludziach ciemnoskórych tak nie mówiono ona nie znałaby tego określenia
  • ~hugo
    (2017-05-19 21:38)
    Dziennik nie judzi tylko szwabi !
  • ~felek
    (2017-05-19 21:32)
    Sztywna jak matka
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-05-19 21:31)
    Wygląda przepięknie. Garbaty pociotek Kwasa, pulpety Bolęsy i Bigosa nie mają nawet startu.
  • ~dziekan
    (2017-05-19 20:49)
    Komunistyczni rodzice i dziadkowie zawsze czerwień uważają za coś lepszego. Cóż, bez czerwieni i komunizmu w PIS nie ma co szukać.
  • ~precz
    (2017-05-19 20:41)
    Adrianna córka Adriana ...
  • ~Justin Bieberski
    (2017-05-19 19:13)
    I bardzo dobrze. Jest Pierwszą Córką RP i nie ma powodu udawać fałszywie jakiejś gąski w szeregu. Ojciec powinien się od niej nauczyć charyzmy.
  • ~putto
    (2017-05-19 17:52)
    Dudówna jest ładna ale "kariera" tatusia ją zniszczy a w czerwonym rzeczywiście blado wypadła, lepiej tej dziewczynie by było nie wyróżniać się a nawet studiować gdzieś za granicą

Może zainteresować Cię też: