Prowadzący i psycholog ledwo to znieśli... Krzysztof Bosak w DDTVN przekonywał, że klaps to dobra metoda wychowawcza

| Aktualizacja:

Czy jego argumenty mogą kogokolwiek przekonywać?

wróć do artykułu
  • ~abcd
    (2018-06-14 12:11)
    Najlepiej zapytać w tej kwestii dzieci, które zamordowały rówieśników.
  • ~End
    (2018-06-14 10:41)
    Gdyby laly sierpem i mlotem peowska holote to kraj byl by przykladem dla swiata a tak to pelno oszustow i zlodzieji
  • ~i PO ptakach
    (2018-06-14 10:17)
    Reguralne tluczenie tylka gwarancja na normalny rozwoj.
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-06-14 10:06)
    Ta Psycholog to SAMA powinna iść do PSYCHIATRY. Bo jak mówi przysłowie ,,dup- to nie szklanka ,i się nie potłucze"DLACZEGO Wykształciuch chcą narzucać swoje zdanie INNYM? Tzw.poprawność Myślowa ,słowna,poglądowa,ITD.Każdy Sam za siebie odpowiada.
  • ~turysta
    (2018-06-14 10:00)
    Jakims cudem w prestiżowych liceach szwajcarskich nadal funkcjonują kary cielesne i nikomu to nie przeszkadza. Co więcej, europejscy "obrońcy moralności" chętnie tam wysyłają swoje dzieci.
  • ~Marchołt
    (2018-06-14 09:35)
    Kolejny bezdzietny ekspert od wychowania dzieci...
  • ~Dziękuje ci Tato
    (2018-06-14 08:59)
    Jak byłem nastolatkiem nie raz dostałem w du... sko od ojca. Dziś mogę mu za to podziękować bo być może to uratowało mi życie i uchroniło mnie przez zejściem na bardzo zła drogę. Żadne gadki by mi nie pomogły wtedy, wszystko wiedziałem lepiej .... ehh
  • ~nie tylko klaps proszę pań, nie tylko.
    (2018-06-14 07:50)
    Zadawanie dziecku cierpienia jakiegokolwiek jest złe. Dlaczego jednak stale mówi się tylko o klapsie? Dziecko cierpi z wielu powodów, bo mainstream wyszydza jego rodziców, bo kreatorzy stylu kpią z jego tornistra bez kieszonki, bo nauczyciele solą mu jedynki mimo długiej nauki, bo już rozumie, że nawet ucząc się pilnie i potem tyrając na trzy zmiany nie kupi sobie mieszkania, i z setki innych powodów. Dlaczego nie mówi się o bólu, jaki dziecku zadaje wyścig szczurów, liberalna rywalizacja o zysk, brutalność ocen, jakie dziecko otrzymuje przez wellmanopodobne środowisko?
  • ~Old School Public
    (2018-06-14 07:30)
    Mimo nachalnej propagandy zgodzę się z Bosakiem: otrzeźwiający klaps (nie: bicie) jest czasem niezbędny, choć z bólem serca. Kto mówi inaczej najwyraźniej nie ma styczności z różnymi dziećmi. Nie, świat się od tego nie zawala, a dziecko nie ma koszmarów nocnych...
  • ~Olka