Dziennik.plDziecko

Niedziela, 27 maja 2012

Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 24°C

Julka Wróblewska: Kocham Maćka!

2007-10-13 | Ostatnia aktualizacja: 23:59 | Komentarze: 2 | skomentuj
2006 01 20 KRAKOW MULTIKINON/Z MACIEJ ZAKOSCIELNY AKTOR FILMU TYLKO MNIE KOCHAJ JULIA WROBLEWSKAFOT MACIEJ GILLERT KRAKFOTO

2006 01 20 KRAKOW MULTIKINON/Z MACIEJ ZAKOSCIELNY AKTOR FILMU TYLKO MNIE KOCHAJ JULIA WROBLEWSKAFOT MACIEJ GILLERT KRAKFOTO / Inne

Na codzień chodzi do drugiej klasy warszawskiej podstawówki. Lubi rysować, biegać, oraz zajadać frytki z keczupem w KFC. Swojego pluszowego pieska nazwała Jędrula, na cześć postaci, którą gra Tomasz Dedek w serialu „Rodzina zastępcza”. Julka zagrała tam u jego boku. Ta mała uczennica należy bowiem do najmłodszych gwiazd polskiego ekranu. Występowała z takimi amantami jak Robert Gonera czy Maciej Zakościelny. Czy któryś zrobił na niej wrażenie?

Pogoda

POLSKA

Niedziela 2012-05-27

temp. min 1°C max. 26°C
opady: niewielkie opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Powiedz mi Julka, czy w Twojej klasie są jakieś fajne chłopaki?
- No Adaś, Miłosz...

Czemu uważasz, że są fajni ?
- No bo są w mojej klasie! I dobrzy są. Mili. I żaden z nich się ze mną nie kłóci i nie dokucza mi.

A czy któregoś lubisz bardziej niż innych?

- Wszystkich tak samo. Ja kocham Maćka

Chodzi o pana Maćka Zakościelnego, z którym zagrałaś w „Tylko mnie kochaj”?

- Jakiego „pana”? To Maciek! Ja go kocham!

Oj!

Tak! Najpierw go bardzo nie-na-wi-dzi-łam, potem lubiłam tylko trochę, a teraz kocham.

Za co nienawidziłaś?

- Bałam się go. Jak miałam pierwszy raz zagrać w filmie to mama mnie zabrała na plan jakiegoś serialu (chodzi Kryminalnych - red.), żebym zobaczyła jak się robi taki film. A Maciek tam strasznie krzyczał i strzelał. Ja się go przestraszyłam. Kazałam mamie zadzwonić do tego filmu, w którym miała grać i powiedzieć, żeby sobie wzięli jakąś inną dziewczynkę.

Słyszałam, że zmieniłaś zdanie bo mama Ci wytłumaczyła, że nie wolno kogoś nie lubić, jeżeli się go nie zna.

- I to jest prawda. Bo jak już Maćka poznałam to polubiłam: jest taki miły, wesoły, i w ogóle taki fajny jest. I zawsze ze mn rozmawia najdłużej ze wszystkich. Teraz go kocham.

A on?

- On też mnie lubi! Dawno mnie nie odwiedzał, ale za to dzwoni. Ostatnio parę dni temu. Mówiłam mu, że wygrałam konkurs recytatorski i jeszcze konkurs ortograficzny w szkole. Maciek się cieszy jak ja wygram! I zawsze mówi: Pa, pa to buziaków sto dwa.

Nie żal Ci, że tak rzadko go widujesz?

- Nie szkodzi. Mam aż dwa jego zdjęcia w moim pokoju. I jeszcze trzecie, na którym jest on i ja.

A wiesz, że zdjęcia Maćka wieszają też w pokojach inne dziewczyny?
- Wiem. Jak z nim zagrałam i wróciłam do szkoły (do pierwszej klasy - red.), to przychodziły do mnie na przerwach, takie z gimnazjum, starsze. I mi mówiły: „daj telefon do Maćka, daj telefon” A ja nie chciałam. Mówiłam czasem, że nie mam, a czasem że nie dam. I już!

No to poważna sprawa. A kto zajmuje drugie miejsce w Twoim serduszku?

- Jędrula!! (Tomasz Dedek, z serialu „Rodzina zastępcza - red.). Jest bardzo miły, bawi się ze mną i przytula. Ale Jędrulę tylko lubię. A Maćka kocham. To już na całe życie!

rozmawiała: Dorota Mikłaszewicz

Dorota Mikłaszewicz
Źródło: dziennik.pl
Wypowiedzi: 2
  • ~kama2011-11-19 13:37

    świetne :)
    aż się miło na sercu robi
    pozdrawiam p.Maćka i jego małą wielbicielkę

  • ~kil2011-11-19 13:12

    ale dziecinna dziewucha...

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane

Najczęściej komentowane

«