Warszawa
Reklama

Bardzo śmiały projekt portalu randkowego: rozebrali swoje użytkowniczki. FOTO

4 listopada 2015, 08:32
20-letnia Lærke z Danii jest jedną z SugarBabes, które pozowały do kalendarza. Chciała stanąć w obronie tych wszystkich puszystych kobiet i dać przykład pewności siebie. - Moje życie nie było łatwe, ale nie poddałam się. To wszystko jest o walce. Byłam bita, wykorzystywana, pchnięta nożem w plecy, ale nadal stoją o własnych nogach silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej - mówi. - Nie jestem najszczuplejszą modelką, nie mam długich, pięknych włosów ani drogich ubrań Chanel z najnowszej kolekcji, ale zamiast tego mam złote serce i duszę, która chce wszystko co dobre dla tych, którzy na to zasługują - dodaje.
20-letnia Lærke z Danii jest jedną z SugarBabes, które pozowały do kalendarza. Chciała stanąć w obronie tych wszystkich puszystych kobiet i dać przykład pewności siebie. - Moje życie nie było łatwe, ale nie poddałam się. To wszystko jest o walce. Byłam bita, wykorzystywana, pchnięta nożem w plecy, ale nadal stoją o własnych nogach silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej - mówi. - Nie jestem najszczuplejszą modelką, nie mam długich, pięknych włosów ani drogich ubrań Chanel z najnowszej kolekcji, ale zamiast tego mam złote serce i duszę, która chce wszystko co dobre dla tych, którzy na to zasługują - dodaje. / Media
Portal internetowy Sugardaters.com zaprezentował śmiały kalendarz ze zdjęciami zmysłowych SugarBabes o różnych kształtach i rozmiarach. Jak informują twórcy projektu, chodzi o to, aby pokazać wiele pięknych dziewcząt z portalu randkowego oraz aby przełamać stereotyp, że tylko szczupłe i powszechnie uważane za ładne kobiety zasługują na to aby być w centrum uwagi.

Powiązane

Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz
Reklama