Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Facet w wielkim mieście: jak wyłowić i poderwać hipstera, geeka i inne typy

10 października 2014, 10:10
Ekologiczna żywność, praca jako freelancer i pociąg do kina alternatywnego. Gdyby poszedł do modnego klubu, to tylko po to, by zademonstrować, że się od niego odcina. Można go wypatrzyć, jak bloguje na Placu Zbawiciela lub gdy wybiera sobie nowy-używany rower na pchlim targu na Powiślu. W jego torbie na ramię znajdziesz Nietzschego, ale nocą, gdy nikt nie patrzy, ogląda z wypiekami na twarzy Taniec z Gwiazdami na Polsacie. Z rana zaś wycisza dialogi „Mody na Sukces”, gdy dzwoni jego przyjaciółka, z którą je śniadanie w Charlotte. W internecie znajdziesz go po hashtagach #artysta, #intelektualista, #fotografia oraz #wąsy.
Ekologiczna żywność, praca jako freelancer i pociąg do kina alternatywnego. Gdyby poszedł do modnego klubu, to tylko po to, by zademonstrować, że się od niego odcina. Można go wypatrzyć, jak bloguje na Placu Zbawiciela lub gdy wybiera sobie nowy-używany rower na pchlim targu na Powiślu. W jego torbie na ramię znajdziesz Nietzschego, ale nocą, gdy nikt nie patrzy, ogląda z wypiekami na twarzy Taniec z Gwiazdami na Polsacie. Z rana zaś wycisza dialogi „Mody na Sukces”, gdy dzwoni jego przyjaciółka, z którą je śniadanie w Charlotte. W internecie znajdziesz go po hashtagach #artysta, #intelektualista, #fotografia oraz #wąsy. / Shutterstock
Przestrzeń miejska zmienia się nie tylko na poziomie nowych kawiarni czy barów. Zmiany widać też, gdy spojrzymy na to, kto w te miejsca przychodzi. Bywalcy wymuskani jak nowe fasady kamienic w centrum albo nonszalanccy jak knajpy nad Wisłą… Wszyscy oni mają też swoje "drugie życie" w Internecie. Jak ich znaleźć w realu i w Sieci? Podpowiadamy wspólnie z portalem ZaadoptujFaceta.pl.
Reklama
Reklama
Tematy:
randka emocje miłość związek emocje kobiety partnerstwo

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • nz
  2014-10-13 13:47:37
  Kto wymyśla takie dziwaczne podziały? Lekcje szydełkowania? Bez przesady, strasznie słaby artykuł.
  0
 • i nośić kombinezon przed ebolą
  2014-10-13 19:50:28
  Jak się takiego świra zobaczy, to trzeba zwiewać gdzie pieprz rośnie .
  0
 • kalinka
  2014-10-13 21:44:50
  toż to ironia, ludzie! cały tekst jest nieco ironiczny, trochę pośmiać się można ;)
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama