MARIA WIKTORIA WAŁĘSA, CZYLI UTRACONA NIEWINNOŚĆ

Pojawiła się nagle. Pląsami w "Tańcu z gwiazdami" poruszyła masową wyobraźnię: oto córka Lecha Wałęsy, symbolu polskich przemian, wkracza pewnym krokiem na warszawskie salony. Zgrabna, inteligentna, a przy tym wydająca się dosyć rozsądną osobą. Ideał. Tyle, że ideał sięgnął bruku, a raczej tapicerki warszawskiej taksówki. Zdjęcie pijanej w sztok, leżącej na tylnym siedzeniu auta Marii Wiktorii obiegło tabloidy i portale plotkarskie. Od tamtej pory pochłonął ją mrok zapomnienia. Widuje się ją czasami na salonach, w towarzystwie przyjaciółki Edyty Herbuś i kilku wesołych panów. Szkoda, bo tak się dobrze zapowiadała... warszawskie życie nocne potrafi jednak zrujnować karierę.

OLA KWAŚNIEWSKA, CZYLI HAJ LAJF

Można jej darować posiadanie torebki po 20 tysięcy złotych, można nawet wybaczyć wieczne narzeczeństwo z przecudnej urody Wojtkiem Szuchnickim. Ale słynnych łez na małym ekranie chyba długo jej nie zapomnimy. Ola w dość naiwny sposób - chociaż intencje miała jak najczystsze - opowiadała o schorzeniu swojego słynnego taty i o tym, ze wyklucza ono spożywanie alkoholu. Telewizja nie znosi takiej szczerości, a Ola powinna o tym wiedzieć - wszak debiutantką telewizyjną nie była. Tak oto chwila słabości kosztowała pannę Kwaśniewską posadę w TVN.

WERONIKA ROSATI, CZYLI MOJE SERCE NALEŻY DO TATY

Weronika "jak wam powiem, z kim się spotykam, to wam kapcie pospadają" Rosati dała całej Polsce pokaz braku instynktu samozachowawczego. Bo jak można nazwać czułe spacerki z mocno starszym panem (Harvey Weinstein) w biały dzień, i to na warszawskiej Starówce? A jak potraktować czułości wymieniane z innym starszym panem (reżyser Andrzej Żuławski) w zatłoczonym centrum handlowym? Czyżby Weronika nie zdawała sobie sprawy, że jest dość popularna i jeśli nie paparazzo, to zwykły gap skieruje na nią aparat w swoim telefonie komórkowym? Młodzież powiedziałaby, że panna Rosati "dała do pieca". Zaiste. Teraz usiłuje się zrehabilitować wyznaniami, że się na poważnie zakochała (w domyśle: w swoim rówieśniku). Czy to prawda czy chęć zyskania dodatkowych smsów w "Tańcu z gwiazdami"? Z nią nic tak naprawdę nie wiadomo...

______________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Przegrał w karty swoją córkę
>>> Zdjęcie dziecka zmiękczy serce złodzieja
>>> Ta parasolka służy do samoobrony