Listę takich naj z podziałem na różne kategorie opracowano nas podstawie sondy przeprowadzonej przez magazyn "America's Parade".

NAJSEKSOWNIEJSI...

Tytuł najseksowniejszych żyjących gwiazd przypadł pięknej czterdziestoletniej - Halle Berry i Johnny'emy Deppowi. Natomiast laur najseksowniejszej pary, co nie jest żadnym zaskoczeniem, przypadł Angelinie Jolie i Bradowi Pittowi.

... DYSTYNGOWANI, ZASKAKUJĄCY I ... NORMALNI

Za najbardziej dystyngowanego gentlemana czytelnicy mają George Clooney'a. Czytelnicy mieli też wybrać najbardziej naturalną piękność - w tej kategorii zwyciężyła Jennifer Garner. Aktorka zgarnęła jeszcze jedno wyróżnienie - razem ze swoim ukochanym Benem Affleckiem zostali okrzyknięc najbardziej normalną parą.

Z kolei za najbardziej udane małżeństwo fani uznali nowożeńców Fergie i Josha Duhamela. Najbardziej zaskakującą parą został Mel Gibson ze swoją kochanką, dla której porzucił żonę: Oksanę Grigorievę.

NIE ZAWSZE SĄ WZOREM DO NAŚLADOWANIA

Fani mieli wybrać zwycięzców również w mniej chlubnych kategoriach. Te mało zaszczytne laury zgarnęły, niestety, panie. Za najbardziej potrzebująca terapii gwiazdę uznano Amy Winehouse. A za najbardziej rozwiązłą - Paris Hilton. Jak widać, dziedziczka fortuny Hiltonów jest już znana nie tylko z tego, że jest znana...

________________

NIE PRZEGAP:

>>> Najczęstszą przyczyną kłótni jest seks
>>> Tak zdradzają mężczyźni, a tak kobiety
>>> Mąż daje jej 30 orgazmów dziennie