NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNY MĄŻ W KRAJU

87-letni Tom Shovelton co dzień od momentu ślubu z ukochaną, 83-letnią obecnie Joan, powtarza ten sam rytuał. Budzi żonę różą na jej poduszce i porannym pocałunkiem. Nigdy nie zapomina też o wieczornym pocałunku, którym obdarowuje ukochaną przed snem.

Państwo Shovelton właśnie obchodzili swoją diamentową rocznicę. Pomimo tylu wspólnych lat nic się między nimi nie zmieniło.

"Przeżyliśmy i pracowaliśmy wspólnie całe nasze życie, więc wiemy, jak istotne jest dawanie i branie. Spędziliśmy wspólnie 60 szczęśliwych lat. Nic bym w nich nie zmieniła" - mówi Joan Shovellton.

SEKRETY SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI

Jednym z sekretów ich małżeńskiego szczęścia jest wspólna pasja: ogrodnictwo. Wspólnie pracowali jako sprzedawcy artykułów ogrodniczych. Gdy 22 lata temu przeszli na emeryturę, nie zaprzestali pasji i nadal cieszą się nią już w zaciszu własnego domostwa.

Najbardziej romantyczny brytyjski małżonek uważa, że im więcej bezinteresownych gestów będą wykonywać ludzie w stosunku do swoich partnerów i ukochanych, tym mniej będzie rozpadających się związków.

To, że czułe gesty potrafią wzmocnić miłosne więzi jak mało co, udowodnili naukowcy. Badacze z portalu confetti.co.uk zapytali aż trzy tysiące małżonków o to, jaki jest sekret przetrwania szczęśliwego związku. Tymi sekretami jest obsypywanie ukochanej osoby pocałunkami, uściskami i dbanie o romantyczne chwile tylko dla siebie.

______________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Tak zdradzają mężczyźni, a tak kobiety
>>> Zobacz najseksowniejsze gwiazdy w bikini
>>> Kobieta w aucie woli powoli, on chce szybko